Optika v Kvetoslavove

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Prosím o info, či zo škatuľky na plote, kde bude privedený optický kábel, bude rozvod do domu riešený tiež optikou, alebo metalikou.

Ďakujem.

Juraj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobry den, podla zoznamu pokrytia VDSL resp. optikou to je vo vasej lokalite nasledovne:

kkk.jpg

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi sa v tom nevyznám. Optické káble nám teraz v ulici naťahujú. Mám tomu rozumieť tak, že optika bude len po skrinku na plote? A do domu odtiaľ bude signál vedený metalickou linkou?

Ďakujem.

J.G.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mohli by ste mi ešte prosím povedať, ktorá firma optické rozvody v Kvetoslavove realizuje?

Ďakujem.

J.G.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Co viem tak pre Telekom realizuje vystavbu sieti firma Suptel, ZYRY ci to je jedna z nich neviem.Toto sa skus opytat skor starostu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@filipec12 na toto si prišiel odkiaľ?
Telekom používa FTTH - Fiber To The Home-  slovensky "vlákno do domu". Optický kábel končí u teba doma a nie nejakom rozvádzači na ulici. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pozri si planovane pokrytie VDSL vektoring FTTH a pri niektorych oblastiach mas napisane FTTC ktore sa robi hlavne vo vacsich dedinach FTTH sa dava do mestskych casti alebo v mestach

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

filipec12 ma pravdu. Ale aj tak vsetko zavisi od rozhodnutia samotneho Telekomu. Nie len v mestskych castiach ale aj v niektorych dedinach, kde sa pevny internet rozsiruje zaradom sa pouziva FTTH, ale ak je to nejakym sposobom nevyhovujuce, tak sa pouzije FTTC.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha uz to vidim aj v tom malom scrrene co si pridal v prvom prispevku. nevedel som, ze toto robia. odkial to mas? 
FTTC nepovažujem za optiku :D  ked mas na konci VDSL spojenie.  Ja mám doma (dedina 1600 obyvateľov) FTTH.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar