VDSL dostupnosť

Otázka

• 0

Dobrý deň, rád by som sa spýtal, v dedine Dvorany nad Nitrou 956 11 je dostupný VDSL internet? sú to dediny idúce za sebou a dedina pred aj dedina za má VDSL. Podľa pokrytia tam momentálne VDSL nieje, ale to môže byť aj tým že sú momentálne obsadené porty ale dedina VDSL má. Toto by som potreboval vedieť, či v tejto dedine je VDSL a len momentálne nieje dostupné pre nových klientov, alebo tam vôbec nieje. Takto je to už aj v dedine kde momentálne bývam, bolo tu VDSL, rozchytali sa porty a teraz by si človek myslel že je tu len ADSL a bez toho aby som sa nespýtal tak nijako sám nezistím aké má dedina v skutočnosti pokrytie.  Ďakujem pekne za odpoveď.

pokrytie1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Skutočne pokrytie zistia na adrese pokrytie@telekom.sk alebo marketing@telekom.sk prípadne na technickej podpore 0800 123 777.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nic z toho netreba a 777 urcite nie, staci ti napisat na chat alebo im zavolat a tam ti to povedia. Podlpa mapky to ale pre teba nevyzera 3x ruzovo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj podla mapky pokrytia mas dostupne ADSL 15 Mbit ale podla planovanych lokalit VDSL by  malo byt od 12.12 2016 u vas dostupne VDSL 30 Mbit, napis na chat telekomu tam ti povedia presne. Je dost mozne ze tak ako si povedal nie su volne porty v ustredni.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj podla mapky pokrytia mas dostupne ADSL 15 Mbit ale podla planovanych lokalit VDSL by  malo byt od 12.12 2016 u vas dostupne VDSL 30 Mbit, napis na chat telekomu tam ti povedia presne. Je dost mozne ze tak ako si povedal nie su volne porty v ustredni.

Ďakujem za odpoveď, a kde si našiel to planovane pokrytie? na telekom stranke som sa to pokušal najsť aj ja, ale tam my dvorany nechcelo ani vyhodiť ako dedinu v planovanom pokrytí.

A ostatným tiež ďakujem za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tu https://www.telekom.sk/dokumenty/informacie-o-vts-st/ 

planovanie pokrytie VDSL, odporucam otvorit v exceli a napravo hore najst vyhladat a napisat meno obce nemusis to hladat manualne 

Ďakujem a ešte jedna prosba, čo znamená pri niektorých dedinách ako typ riešenia že : CO_VDSL a pri niektorych ako sú aj dvorany je že: FTTC ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

FTTC znamena ze do ustredne je zavedena optika  a od ustredne sa tahaju metalicke kable k zakaznikovi

FTTC-vs-FFTB-vs-FTTH-225x300.png

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar