Dobrá správa, všetko v HD

Otázka

21 odpovedí na túto otázku

• 0

nemal by o tejto zmene Telekom informovať ako prvý ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

@RomanR aký HD balíček? Pokiaľ viem, HD balíčky sú iba pri IPTV a nie Magio SAT, a tento článok ak si ho vôbec čítal sa jedná Magio SAT ktorý takéto balíčky nemá, čiže neviem čo tu teraz trepeš. A taktiež lepšie by bolo keby aj pri IPTV neboli HD balíčky, je to celé zle, v dnešnej dobe kedy má byť väčšina programov v HD a nie SD tak ešte aby keď je možnosť dať program v HD tak dať SD a za príplatok HD? To kde sme? Výhovorky ako, že niektorí nemajú možno HD telku tak to nech si nechajú pre seba, ten kto má tak bude pozerať v HD a ten kto nemá tak bude pozerať len v nižše kvalite, a taktiež keď máš telku nejakú veľkú plazmu a pustíš SD program tak to je teda otras... Ale týmito ich balíčkami ukazujú ako chcú zisk, nič iné, v dnešnej dobe už to nie je tak, že robia to pre zákazníkov ale pre zisk.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303 Samozrejme, ze aj pri Magio Sate bol HD balik, ale vyznam mal tak pre zakaznikov z balikom M, kedze napr. pri variante XL v nom boli len dva programy. A zmeny sa budu tykat aj IPTV, len az od septembra. Potom si uz HD balik neobjednas, programy sa stanu sucastou balikou M, L, XL podla lukrativnosti programu. Zakaznici budu telefonicky informovani, o zmene a vyhodnosti zrusit HD balik. Inak HD baliky ostanu, len ich uz nebudu predavat a nebudu sa dat aktivovat. Takze kto sa nespameta, bude platit aj nadalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak doteraz som mal M+HD. Tu sa píše: http://www.satelitnatv.sk/2017/08/magio-sat-s-viacerymi-zmenami-v-ponuke/ že HD balík už bude zrušený a všetky Digi Sporty pojdu do balíka L. M+HD bolo lacnejšie ako L. Takže je to pekný **piip** od Telekomu. Pre mňa je to zdraženie! A najlepšie na tom je že v Digi TV všetky Digi Sporty budú v najlačnejšom balíku za 9,60€!!! To čo má toto znamenať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

SAMER 303, hovorí sa, že mýliť sa je ľudské, ale je normálne, že keď sa človek už pomýli,  tak sa slušne ospravedlní,  inak je  človek za debila ... 

Chápeš to ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lub77, no sami v tom majú hokej, ak v M-ku nebudú DigiSporty tak budú musieť byť v HD balíčku, ktorý tým pádom nemôžu zrušiť, ale keďže DIGI Slovakia bude mať už  v  základnom balíčku za 9,60 + 1,50 STB všetky DIGISPORTY, tak Telekom by išiel proti sebe ak by do M-ka nedal DigiSporty.

http://www.digislovakia.sk/satelitna-televizia/standard/

Miloš, ja len že aj v L-ku bol HD balíček prínosom a vela ludí ho objednávalo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lub77, samozrejme aj tá tebou uvadzana možnosť /nutnosť L-ka kvôli digisportom/  je možná, ale že by až tak ?,  hlúpo konali ? a vlastne svojich zákazníkov motivovali k prechodu do sesterskej DIGI sk. ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lub 77, tak HD balíček už v ponuke na stránkach Telekomu nie je, že by sa napĺňala tvoja predpoveď, DigiSporty síce všetky v HD ale len v L-ku a vyššom balíčku ?, čiže ako správne píšeš "zdraženie" ...?

Uvidíme 29.8. či kedy to majú zmeny oficiálne začať platiť, ale ak budú nakoniec DigiSporty HD /možno 3-ka len v SD/ v balíčku M, noví zákazníci ktorí si teraz objednajú L-ko len kvôli DigiSportom budú trošku "nasratí" ...  :D 

@Matey ak vieš a môžeš, tak vysvetli, ďakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže je to tak ako som predpokladal. Pred chvílou mi volala slečna z Telekomu a ponúkala mi prechod na L, aby mi ostali aj Digi Sporty. Zatial som ale ostal na M+HD aspoň dovtedy kým mám viazanosť na HD balík. Aj po skončení viazanosti na HD balík by mi mohol ostať ale už iba za neakciovú cenu. Tam už to potom bude len o 1€ lacnejšie oproti L, tak potom to zmením. A pýtal som sa prečo to má Digi v základnom balíčku, tak že ona o tom nevie nič...Jasné že má nadiktované že to musí takto odkomunikovať....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nevie lebo oni nepoznaju strukturu digi - pre nich je to uplne ina firma , oni o digi nevedia nic. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže je to tak ako som predpokladal. Pred chvílou mi volala slečna z Telekomu a ponúkala mi prechod na L, aby mi ostali aj Digi Sporty. Zatial som ale ostal na M+HD aspoň dovtedy kým mám viazanosť na HD balík. Aj po skončení viazanosti na HD balík by mi mohol ostať ale už iba za neakciovú cenu. Tam už to potom bude len o 1€ lacnejšie oproti L, tak potom to zmením. A pýtal som sa prečo to má Digi v základnom balíčku, tak že ona o tom nevie nič...Jasné že má nadiktované že to musí takto odkomunikovať

@RomanR aký HD balíček? Pokiaľ viem, HD balíčky sú iba pri IPTV a nie Magio SAT, a tento článok ak si ho vôbec čítal sa jedná Magio SAT ktorý takéto balíčky nemá, čiže neviem čo tu teraz trepeš. A taktiež lepšie by bolo keby aj pri IPTV neboli HD balíčky, je to celé zle, v dnešnej dobe kedy má byť väčšina programov v HD a nie SD tak ešte aby keď je možnosť dať program v HD tak dať SD a za príplatok HD? To kde sme? Výhovorky ako, že niektorí nemajú možno HD telku tak to nech si nechajú pre seba, ten kto má tak bude pozerať v HD a ten kto nemá tak bude pozerať len v nižše kvalite, a taktiež keď máš telku nejakú veľkú plazmu a pustíš SD program tak to je teda otras... Ale týmito ich balíčkami ukazujú ako chcú zisk, nič iné, v dnešnej dobe už to nie je tak, že robia to pre zákazníkov ale pre zisk.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takze HD rodinny extra balicek nakolko mam L budu rusit automaticky ci mam niekomu zavolat aby to zrusili ? a ten co to nesleduje a ma L bude platit nejaky extra balik aj ked nemusi ... mne to nevedeli vysvetlit ani traja operatori a jeden technik a slecna mi tiez dnes volala ze mozem zrusit HD rodinby balicek a zobrat si XL kde budem mat viac programov a ked som povedal ze aj tak som mal ten HD rodinny len kvoly Digi Sportom mi nevedela potvrdit ze ked si ho deaktivujem ze mi Digi Sporty v HD ostanu ... kazdy tam tvrdi nieco ine ... kde je Matej ked ho potrebujes ... skoda ze si nepotrebujem nieco aktivovat to sa ozve hned ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

žial takto vyzerajú zmeny ala  TELEKOM ... :(

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

bu2ckland volal som pred chvilou na linku techcnickej a tam mi kocka povedala ze ten balik pre magio sat existuje su tam Digi Sporty 1 2 a 3 HD a Eurosporty v HD a Sport 1 a 2 v HD a v L baliku su len Digi Sport 4 a 5 v HD a ked si ten balik zrusim tak o tie programy pridem a nevie o tom ze by to malo byt po 1. septembri nejak inak ... tak neviem ... tu pisete chlapi ze vsetky Digi Sporty budu v L kovom v HD a tu mi tvrdia nieco ine ... alebo do 1.septembra im zakazali o tom hovorit ci ja neviem ... aka je pravda to nevie nikto ...

Editoval martin1906

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak pise to na tych linkoch na zaciatku temy, taze asi o tom nevie alebo ste sa nepochopili alebo neviem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preto cakam a pisem sem v nadeji ze ked to nevie ona a ty zrejme tiez nie tak niekto snad mi tu informaciu potvrdi a potom sa rozhodnem ci to zrusit ci nie .. napr taky @Matey by mohol ale ako pozeram stiha odpovedat vsade len tu nie ... len preco zo mna aj nejaka Katka z technickeho robi blbca a nepovie na rovinu co od 1.septembra bude tak to neviem ... zavadzanie zakaznika ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes sa objavila  správa o pridaní nových staníc do programovej ponuky MAGIO IPTV a MAGIO SAT :

http://www.parabola.cz/clanky/6203/magio-sat-a-nova-digi-tv-sk-se-rozsiri-o-cs-film-cnn-a-cartoon-network/

Citujem z vyjadrenia p. Miklánka /na konci správy/:

Šport v ponuke Magia bude už len v tej najvyššej kvalite, bez akýchkoľvek kompromisov a bez zvýšenia ceny....  ... uvedl manažer vývoje televizních služeb ST Andrej Miklánek.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu o tom informuje Telekom  /Matey/: 

Hmm, ak nebudú DIGI Sporty v M-ku a nebude sa dať objednať HD balíček,  tak je to zdraženie, ak budú alebo zostane v ponuke HD balík, prečo to neoznámia, toto mi rozum nebere ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

všetky aktuálne info nájdete vždy tu:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar