Fup v magenta 1

Otázka

• 0

Dobrý deň, cez stránku magenta 1 som si aktivovala neobmedzený denný dátový balíček za 2,99 EUR , momentálne sa nachádzam v Rakúsku a po určitom čase cca 1,5 hodine mi prišla SMS o tom že moja roamingové dátová spotreba presiahla hranicu korektného využívania (FUP) a od tohto momentu mi bude za každý MB účtované 0,009 EUR až do konca platnosti dátového balíčka. Žiadam o presne vysvetlenie, ako to mám chápať , to mi až do zajtra do cca 14.15 hod budete za každé 1GB účtovať 9 EUR ? V tommpripade o takýto balíček nemám záujem a žiadam vás o návod ako ho mám zrušiť . Dakujem za odpoved . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

jasne, ze je to na svk, cela magenta a jej zlavy su na svk 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Niet sa čomu diviť, tento balík je pravdepodobne iba neobmedzený na slovensku, čo ti mohlo aj dojsť keďže je to nelogické aby dali na deň za 2,99€ neobmedzený internet aj v zahraničí, to by poriadne prerobili ako zarobili :D A taktiež roaming ako si všetci myslia neskončil úplne, len sa zmenilo pár vecí a je to o niečo lacnejšie.

Čiže proste táto služba pravdepodobne platí iba na území Slovenska, v roamingu doplácaš za každý 1GB tých 9€ navyše. (roamingový poplatok). Jednoduchý návod ako deaktivovať to je asi, nechať tú službu vypršať do zajtra a potom ju znova neaktivovať a vyriešené.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Zumazuch,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar