Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som poprosiť Telekom, aby zaradil televíziu 213 v HD. Zatiaľ je len v SD a šport je lepšie sledovať v HD. Väčšina operátorov má 213 len HD. Chcel by som sa spýtať, kedy bude v Telekome 213 v HD?

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Už som sa tu na to pýtal,odpoveď :  vraj nemajú na ďalší HD kanál kapacitu. Zistil som že 213 HD vysiela na inom satelite ako používa Telekom. Asi bude tam pes zakopaný. Alebo???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som sa tu na to pýtal,odpoveď :  vraj nemajú na ďalší HD kanál kapacitu. Zistil som že 213 HD vysiela na inom satelite ako používa Telekom. Asi bude tam pes zakopaný. Alebo???

Ani na optike nie je 213 v HD, takze problem bude asi niekde inde. Optika nema obmedzenu kapacitu a je tam plno balastu.

Telekom nechce konkurovat svojim sportovym kanalom, preto nam zakaznikom nedopraje 213 v HD ani ked je zadarmo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Celkom smiešne, že píšu že nie je kapacita, skôr ako keby sa im nechcelo, tiež logika kanál je zadarmo a aj možnosť mať ho v HD a proste operátor ťa musí obmedziť... inak ono by to aj vyše kanálov chcelo dať do HD nie len tento.

A keď je problém z tým, že na inej družici či na čom to vysiela Telekom čo je tuším Thor tak nech predjú na Astru ktorá sa využíva najviac, ale celkovo telekom keď nedokáže rozšíriť poriadne ponuku tak nech aspoň ponúka HD programy ktoré by mal ponúkať keď je to možné. Lebo celkovo je tá ponuka v Telekome bieda... v telekome pri XL balíku má človek menej ako u Skylinku pri 10€ programe kde je vyše programov a taktiež nechápem prečo taký Telekom nemá v programovej ponuke TV JOJ +1 alebo JOJ CINEMA +1.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

213 vysiela v HD len na Astre 3B, ale aj tak myslím že je obrovská hanba Telekomu, že neumožní svojim divákom sledovať tento kanál v HD, ktorý aj v tejto sezóne má kúpené práva na našu najvyššiu futbalovú súťaž.

Editoval/-a Jaco_JJ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Navyse 213 uz vysiela aj zapasy hokejovej extraligy. Mohol by sa niekto z Telekomu vyjadrit k zaradeniu HD verzie tohto kanala? Platim si aj HD sportovy balik tak nevidim dovod preco by so to mal pozerat v kvalite z roku 2000. Vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

napis Andrejovi Miklankovi na fb :D  :D ten ma tieto veci na starosti

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Navyse 213 uz vysiela aj zapasy hokejovej extraligy. Mohol by sa niekto z Telekomu vyjadrit k zaradeniu HD verzie tohto kanala? Platim si aj HD sportovy balik tak nevidim dovod preco by so to mal pozerat v kvalite z roku 2000. Vdaka

Nemoze byt bezplatny sport v HD lebo Magio nepotrebuje konkurovat svojim platenym HD sport kanalom

Editoval/-a Rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar