modem ZTE II plus dalsi router v domacej sieti

Otázka

• 0

Kedze modem ZTE mam umiestneny v technickej miestnosti a jeho dosah je maly, riesim si domacu siet druhym WIFI Routerom, ktory je s ZTE spojeny LAN.

Problem nastava z casu na cas ked tento druhy Modem ASUS zrazu nema pripojenie na internet - chyba mu zrazu IP adresa.

Niekedy pomoze restart oboch zariadeni... ASUS som skusak nastavit ako separatny Router aj ako AP, problemy to robi aj tak aj tak.

Je to chyba ZTE routeru, mozem to reklamovat? ASUS je novy router, menil som stary TPlink, lebo som toto spravanie pripisoval jeho veku...

Dakujem za pomoc!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Skôr by som problém pripisoval tomu ASUS routeru, ja som mal rovnaké problémy s routermi ASUS, rovnaké problémy s tou IP adresou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skvele, takze opat novy router? Nejaka skusenosti s routrami ktore pekne funguju? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ono tie ASUS-y sú kvalitné, ale záleží či je z tých lacnejších, alebo drahších. Tie lacné sa skôr pokazia. Taký spoľahlivý klient router je napríklad Asus RT-N12K, tento som raz inštaloval známemu. Keď, tak by som sa porozhliadal po nejakom TP Linku, alebo zvoliť nie router, ale extender, čiže rozširovač wifi signálu, tam odpadá potreba ťahať kable. 

Všetko záleží od konkrétnej situácie, podľa typu siete, domu kde je router inštalovaný a pod.

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar