Magio go nefunguje

Otázka

• 0

Dobrý deň, aj po preinštalovaní pluginu a rozšírenia magio go v google chrome stále nefunguje(aj po prečítaní komentárov že už to niektorým funguje), po prihlásení a výbere programu sa zobrazí len čierna obrazovka a zaujímavé je aj že úplne chýba ikona na spustenie/zastavenie prehrávania. V čom môže byť problém a kedy bude magio go fungovať ? Mám operačný systém windows 7 professional, 32-bit.

Prikladám aj screenshot problému.Ďakujem za odpoveď.

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

21 odpovedí na túto otázku

• 0

vyskusaj to cele preinstalovat este raz , daj odstranita vsetko co suvisi s magio go a potom chod ppoda  postupu co mas tam hore. lebo nieco si asi spravil zle alebo nespravil podla tej fotky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práveže všetko som skúšal odstrániť, najprv som odstránil rozšírenie magio go z chromu, potom som odinštaloval cez ovládací panel voBrowserPluginHelper a nanovo som nainštaloval obidve veci presne podľa toho návodu a napriek tomu to nefunguje, preto tu aj píšem lebo už neviem čo by sa dalo s tým urobiť viac...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ja mám presne ten istý problém, už som to všetko niekoľkokrát preinštaloval, ale nepomohlo nič, ak prídeš na nejaké riešenie, tak to tu prosím ťa napíš, vďaka

Editoval Peterlolo
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolajte na 0800 123 777, tam bude najskor len nejaka somarina, tazko to takto z tychto info zistit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čau Peterlolo, napísal som ti súkromnú správu ohľadom tohto problému.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte by ma zaujímalo, či to ide niekomu s windows 7 ? Na stránke magio go majú napísané, že to podporuje aj windows 7, dokonca vista, ale už sme dvaja s windows 7, ktorým to neide ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám doma tri počítače a ani na jednom mi nejde spustiť magiogo,ako píšú vyššie všetko som preinštaloval,a napriek tomu to nejde.Len mi vypisuje že stream je načítaný otvarám,a dalej sa nič nedeje.poradte čo stým robiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám doma tri počítače a ani na jednom mi nejde spustiť magiogo,ako píšú vyššie všetko som preinštaloval,a napriek tomu to nejde.Len mi vypisuje že stream je načítaný otvarám,a dalej sa nič nedeje.poradte čo stým robiť.

Možno by stálo za pokus preinštalovať nanovo celý Windows, dať všetky updaty, a postupovať podľa návodu.

Ak ani to nepomôže tak už fakt neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj to som urobil na jednom počitači,a stále dookola to isté.Celé je to o ničom, keď to nefunguje podla návodu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome to urobili na **piip**,keď s tým má problém kopec ľudí.Nerozumiem ako ničo také mohli vypustiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nieco v PC alebo v pripojeni ta blokuje, mas net od Telekomu ? aky mas router? aky mas antivirus vo vsetkych PC ? nejaky iny program ktorý môze ovplyvnovat pripojenie a zabezpecenie ?

magio go mi funguje na PC, mobile aj magio go boxe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nic neblokuje, proste to nejde :) 

Mam tento isty problem aj na Macu, kde som si musel nainstalovat chrome, lebo na safari to nejde ani tolko...

A na chrome pyta rozsirenie a ked ho dam povolit, tak to aj tak nepojde :) Dokonca som aj preinstaloval chrome, aktualizoval na noviu verziu, nic

Cize co s tym ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mas nainstalovany doplnok a taktiez je v chrome povoleny, chyba bude niekde v PC alebo pripojeni. mas net od telekomu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, mam vsetko a nefunguje to viacerym nie len mne. Nechapem, kde je chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

osobne som preinstaloval OS a uz to islo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Komu ide Mágio GO inde ako na mobile ???

3z3 PC/NTB nejde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne ide na ntb aj na iPhone aj iPade 

C3E8E792-8977-4A18-9203-128FD3361616.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne ide Magio go ja problém nemám na PC mi to ide.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ktory kanal ti nejde ? ci vsetky ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nechápem znovu to ide ok nič som nemenil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

davnejsie mali problem ale iba s nejakym kanalom, nie vsetky, pravdepodobne to aj rychlo vyriesili 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar