Predĺženie zmluvy - Nemožné!!!

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Už zopár rokov vlastním internet od telekomu. Momentálne mám v zmluve  VDSL balík L ku ktorému mám aj pevnú linku ktorú ale nevyužívam. Končí mi zmluva tak som sa rozhodol že zájdem na predajňu a predlžím. Lenže na predajni som sa dozvedel že vlastne  nemám ani ten balík za ktorý si platím, že moja linka viac neznesie. Konkrétne Balík L kde by mala byť teoretická rýchlosť 30Mb/s tak moje  namerané hodnoty  cez stránsku http://www.speedtest.net/ sa pohybujú max do 14 Mb. (Väčšinou okolo 12-13 Mb). Platím 16,99 € mesačne a nevlastním ani ADSL kde by malo byť  8Mb/s ani VDSL kde by malo byť 30Mb/s ale mám niečo medzi. Dobre to by som prekúsol kedže nemám moc iných možností, ale pán na predajni mi povedal že predĺžiť súčasnú službu sa nedá kedže moja linka nedosahuje hodnoty VDSL , že mu to nedovolí systém. A jediná možnosť ktorá mi ostáva je downgrade na ADSL 8 Mb/s ze tu istú cenu čo platím aj teraz za tento hybrid a do toho sa mi moc nechce. Konkurencia od Orange ponúka širšie spektrum rýchlostí a je tam aj možnosť dať si 15Mb/s čo by bolo primerané hodnotám ktoré na tejto mojej linke dosahujem. Máte skúsenosti s Orangom, ževraj funguje na sieťach telekomu a prechod ku nim je jednoduchý? Ďakujem za odpovede

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

No nie je to trošku ale trápne sa na Telekom fóre pýtať ako je na tom Orange internet, ale keby som mal odpovedať tak je na tom ako Telekom, Orange má ADSL prenajaté od Telekomu, ale to, že či majú aj VDSL tiež tak to by musel niekto skúsenejší povedať, ale to, že Orange má ADSL prenajaté od Telekomu viem na 100% pretože aj prechod z Telekomu do Orange je jednoduchý pretože nič skoro nemeníš ani netreba nový kábel naťahovať mal by si ten istý len proste ako keby od Orange za inú cenu :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predlz si zmluvu telefonicky, alebo skus eshop. VDSL M je 8/1 a to ti evidentne vedia poskytnut, takze nemoze mu to system nedovolit.

Navyse, platne zmluvy predlzuju bezo zmien, aspon to tvrdili aj mne po zrychlovani. VDSL tu nemam, ADSL XL 15/1 nedosahujem, ale platim si XL a ostane mi, dokial nebudem nic menit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na telekom fore riesit skusenosti s Orange internetom - ide ti :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekomunisti by nám dali keby sme tu Tuzexové Pomaranče vychvaľovali.  Ako platený ŠTBák nemôžem ani keby som chcel. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar