Pomalší Internet

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý večer mám problem už 2 týždne mi ide pomenej internet nevie mi poradiť dakto čo je  za problem  ?? či mam kúpiť noví router ? 

Editoval/-a Jakubko72
chyba slova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

konkretizuj problem ..Aky mas balik ? M, L, XL ....DSL VDSL optika ?....Ake dosahujes rychlosti ? ( postni sem screen speedtestu). Restart routra si vyskusal ?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

z tejto otazky by to nevycitala ani najlepsia vestica ..... ak tu nevies dat nejake udaje, tak naj spravis ak zavolas na linku technickej podpory 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Balik M DSL ma rychlost 4 Mbit ...dosahujes 3,25, ta mensia strata rychlosti je akceptovatelna je to sposobene reziou prenosu atď. Stazovat sa mozes ak tvoja rychlost poklesne pod 60 %  deklarovanej v zmluve. Maximalna  dosahovana rychlost 4 Mbit je teoreticka, velakrat zavisi od stavu metalickych kablov v zemi, vzajomneho rusenia medzi nimi (interferencie, presluchy).

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten kto nam zapaja internet by nas mal upozornit na kable či su dobre alebo na h....Hlavne že platime rychlost už nieje doležita

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nikto netvrdi ze tie rychlosti su garantovane preto je v reklamach a v zmluve to carovne slovicko "až do " . Ak by si chcel linku s garantovanou rychlostou  tak by si si musel dost vela priplatit co by zas bolo nevyhodne pre teba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar