prestup z paušálu na easy pecka

Otázka

• 0

Ukončenie paušálu a prestup na easy pecka, nastal problém, nefungujúci internet a mms, po kontaktovaní zákazníckeho centra telekomu nastala náprava internetového pripojenia, ale pri spojazdnení mms správ, ,, bezmocnosť operátora,, v dnešnej dobe infotechnológii,  zaujímavé. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od margitagoldschmidt
      Dobrý deň chcem sa opýtať mám easy kartu easy pecka a nejde mi platiť mikro platby napr keno 10 a podobne cez sms dá sa to niako nastaviť aby to išlo ??? Dakujem
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od mizikova29
      Dobrý deň, 
      Na tel. Čísle 0918726713 10.04 mi skončila viazanosť, chcela by som to zmeniť na dobíjanie kreditu nakoľko to číslo využíva moja mama. 
      Je to možné 
      Mizikova 

• Od prezidentbrano
      Chcem sa spýtať ako je to so zdielaním dát na paušále NEkonečno MAX,keďže mám zdielanú kartu do noteboku. Či môžem zdielať nekonečno,alebo je tam obmedzenie?
      ďakujem.
      Braňo Bodorík
    • Od zuzina9
      Dobrý vecer, mám 10eur kredit a potrebujem si kúpiť lístok na autobus nakoľko kvôli korone je nemožné kúpiť si ho u vodiča a potrebujem sa dostať domov na druhý koniec mesta, no píšete mi že nemám dostatočný kredit ??? Lístok stojí 90centov a mám 10eur kredit ????