Telekom4You ako SPAM

Otázka

• 0

Zacali mi chodit otravne reklamne SMS a emaily od Telekom4You. Ja som uz na reklamu alergicky. Nie za to som v telekome 10 rokov a platim mesacne 50 eur pausal, aby som cital nejake reklamne sms alebo emaily. Sklamali ste ma.  Sice zarobite na reklame, ale takto stratite zakaznika. Ako to zrusim bez toho aby som musel ist na predajnu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zavolaj na  zákaznícku linku 0800123456 a požiadaj o blokovanie reklamného infokanálu.Skrátka im povedz,že nechceš,aby Ti chodili reklamné správy.Jediná reklama v SMS-ke ktorá Ti príde bude o faktúre.Ja mám tiež blokované hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS-ky a nemusím sa báť,že mi náhodou príde vysoká faktúra...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na  zákaznícku linku 0800123456 a požiadaj o blokovanie reklamného infokanálu.Skrátka im povedz,že nechceš,aby Ti chodili reklamné správy.Jediná reklama v SMS-ke ktorá Ti príde bude o faktúre.Ja mám tiež blokované reklamné SMS správy a  hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS-ky a nemusím sa báť,že mi náhodou príde vysoká faktúra...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar