Nedostupný namiesto obsadený

Otázka

• 0

Dobrý deň,

mám taký problém na ktorý sa mi sťažovalo už viac ľudí. Ide o to že pokiaľ s niekym telefonujem a niekto druhý sa mi snaží dovolať, tak im to automaticky oznámi že som nedostupný = teda že mám buď vypnutý mobil alebo že nemám sieť a pod. Vedeli by ste mi prosím poradiť kde a ako si možem nastaviť aby to ľuďom hlásilo frázu " počkajte na linke, zákazník práve hovorí" alebo "telefónne číslo je obsadené" ale nie že to bude hlásiť nedostupnosť.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Moja manzelka ma presne tento isty problem. Ked jej volam niekedy dostanem hlasku ze na volanom cisle prebieha iny hovor ale velkrat aj ze stanica je nedostupna. Zavolam na pevnu do roboty, dvihne a povie ze prave ma hovor na mobile. Uz nespoctne velkrat sa nam to stalo.  Nedostupna, po chvilke dvihne a ze mala som hovor. Nie som sam kto jej to uz  hovoril. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa to tiež stáva...Neviem,ako je to možné,ale som v meste,kde je plné pokrytie LTE signálom..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

*43# mám to aktivované hneď od začiatku,odkedy som prešiel do Telekomu a tiež zrušenie odkazovej schránky ##002#,pretože  nepotrebujem odkazovú schránku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v tom prípade vyskúšať prepnúť sieť  ako to radia  v téme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar