Otázka

• 0

Donedávna (nepamätám dokedy) sa dal jeden program nahrávať a druhý počas nahrávania sledovať. Momentálne to už nie je možné. Ak sa sleduje program v HD, nahrávanie iného programu nie je možné a naopak. Dokedy to tak bude? Resp. kedy mi Telekom poskytne kvalitnejší STB, aby som tieto služby mohol plnohodnotne využívať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Tata1955,

1. Magio na ADSL/VDSL – počet streamov je 1HD a 1SD. Čiže ak nahrávaš 1xHD kanál, druhý môžeš sledovať len v SD kvalite. Nie je možná kombinácia 2xHD kanál.

Ak máš doma 2 boxy - tak máš stále k dispozícii len 1HD a 1SD. AK nahrávaš na jednom 1x HD a pozeráš niečo v SD kvalite, tak na druhom boxe môžeš pozerať len to, čo nahrávaš alebo pozeráš na prvom boxe.

2. Magio na optike - máš 2HD a 2SD streamy, ciže môžeš nahrávať 1x HD a 1x HD pozerať a ešte stále máš voľné 2x SD stream

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem. Pochopil som. Už aby sme mali aj u nás optiku. Mám iba jeden box. Nerozumiem, načo by mi boli dobré dva.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem. Pochopil som. Už aby sme mali aj u nás optiku. Mám iba jeden box. Nerozumiem, načo by mi boli dobré dva.

2 boxy sú dobré keď máš v domácnosti 2 TV

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar