Obmedzenia pre Slovenskych zakaznikov

Otázka

  • 0

Dobrý deň

 

Mam od Vás zakúpený balíček VDSL Magio internet + Pevná linka – k tomuto produktu som bol donútený zakúpiť Vami doporučený čínsky modem ADB VV3212.

Keďže žijem v domácnosti kde nemáme iba jeden počítač a jeden smartfon bol som donútený si zakúpiť aj modem ktorý to bude zvládať FritzBox 7490. Toto zariadenie dokáže obsluhovať aj pevnú linku a dect telefón a je doporučený aj nemeckým Telekomom čo je ta sama firma ako slovensky Telekom.

Problém nastáva, keďže neviem z akého dôvodu nechcete akceptovať pripojenie tohto zariadenia do Vášho systému – a zaregistrovať tak jeho MAC adresu.

 

Pripájam aj EU smernicu ktorá by mala byt platná aj pre nás:

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2015/2120 bod 5 uvodu: Koncoví užívatelia by pri prístupe k internetu mali mať možnosť vybrať si medzi rôznymi typmi koncového zariadenia, ako vymedzuje smernica Komisie 2008/63/ES. Poskytovatelia služieb prístupu k internetu by nemali ukladať obmedzenia používania koncových zariadení pripojených k sieti okrem tých, ktoré ukladajú výrobcovia alebo distribútori koncového zariadenia v súlade s právom Únie.

 

Za Vašu vyčerpávajúcu odpoveď vopred

 

Ďakujem

 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

k zmluve si dostal login a heslo . Pokial si ho stratil zastav sa na pobočke telekomu kde ti vytlačia nové. Najpr sa musíš prihlásiť cez tzv. "controlpanel" v tom najdeš tiež aj login na dsl tam to vpíš a malo by to fungovať do 30 minut

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar