Orange-Telekom prenos čísla

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať som zákazníkom Orangeu a zmluva mi končí v auguste 2018 cca ešte rok, paušál si platím okolo 45€, dalo by sa preniesť číslo do telekomu a koľko by stala pokuta, alebo počkať rok na skončenie viazanosti ? po prípade či sa dajú u vás aj vyskladať paušály alebo mate k dispozícii len paušály HAPPY 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ako maju ludia v telekome vediet aku budes mat pokutu? :D jasne ze si to preniest vies, otazka je za akych podmienok - ale to je otazka na orange nie na telekom

maju pausaly happy, taze si jeden musis vybrat , cenu si vies uz potom zriesit aj sam tym ze si spravis magentu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nerieš prenos čísla ku konkurencii... Počkaj pokiaľ Ti skončí viazanosť v Orangei...Deň po skončení viazanosti ,zadaj prenos čísla do Telekomu...Orange potom zareaguje...Možno Ti retenčné oddelenie Orangeu dá takú ponuku,že  zrušiš prenos čísla ku konkurencii...??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmluvná pokuta v Orangei klesá každý mesiac, treba sa prihlásiť do zákazníckej zóny Orangeu a tam sa dá zistiť zmluvná pokuta na cent presne, mám to odskúšané. Prípadne by to vedeli v Orange predajni zistiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar