Stahovanie

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravim scem sa len optat, ze mam balik internetu L kde je tusim napisane velkost stahovania 6mb/s no a moja otazka je, ze proc ja stahujem len 450kb/s max? Ci je to taka stranka taka stranka to je jedno vissi to nejde. Teda v podstate download mam  3.69 Mbps a dosahujem len 450kb/s.

Editoval/-a Nmatej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Tu ide hlavne o to, že @Nmatej si mýli jednotky. On má síce 6Mb/s ale on si myslí, že dosahovať má 6MB/s. 

Nerozumiem prečo vlastne neuvádza Telekom aj všetci poskytovatelia internetu radšej rýchlosti v MB/s pretože aj tak keď niečo niekto sťahuje hocikde tak predsa rýchlosť mu ukazuje v MB/s a nie Mb/s. A takto to potom dopadá, že kto sa tomu nerozumie tak je z toho domýlený a myslí si svoje aj keď nemá pravdu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odkiaľl ste lebo tiež mám L a zistila som, že vlastne rok mám len M. michaela Kanďarová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Nmatej tu rychlost ktoru dosahujes v kb/s je presne to iste aku si napisal v Mbit je to to iste len ine jednotky. Balik L ma po novom mat 8 Mbit.. pises ze mas 6, volaj na tecnicku podporu a spytaj sa ich ci by sa nedalo navysit na 8 .. pokial to parametre linky dovoluju urcite ti to zvysia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar