Zabezpeka za Iphone 7

Otázka

• 0

Dobry den,

mam otazku ohladom zabezpeky za iphone 7 ( 128gb silver). Na predajni som uhradil zabezpeku 400€, kedy mi tato zabezpeka bude vratena? Som novy zakaznik, aktivny od 24.5.2017. Na predajni mi bolo povedane ze si o nu mozem poziadat po 3 mesiacoch.

Dakujem

IMG_6238.JPG

IMG_6239.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Môžeš mi to prosím vysvetliť? Ja som pred vyše 18 mesiacmi bral na paušál iPhone 6s. Dával som akontáciu s bonusom na  hardware 99€ + 22€(mesačne)x24  mesiacov. Nerozumiem tomu,že zábezpeka...Ja som dával akontáciu za iPhone. Samozrejme,že k tomu je splátka  22€ mesačne k paušálu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Juraj,

samozrejme vysvetlim, na mieste som zaplatil 299€ ua telefon, plus 16€ mesacne za telefon k pausalu a taktiez spominanych 400€ ako zabezpeku nakolko som nebol doteraz v telekome...asi tak strucne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja nechapem tvoju otazku, ked ti povedali ze po 3 mesiacoc, naco sa to pytas? :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj takže si zaplatil 299€ +400€? To,ako  400€ Ti majú vrátiť? Ja v roku 2015 v Decembry som prešiel,ako nový zákazník k Telekomu a platil som sa  IPhone 6s 149€-50€( bonus na hardware),tak  IPhone 6s má vyšiel na 99€(akontácia)+ 22€ mesačne k paušálu Happy L,samozrejme získal som bonus za prenos čísla 100 €(mesačne 5€ dole z faktúry počas 20 mesiacov).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bu2ckland pytam sa preto lebo nikde v podmienkach sa tie 3 mesiace neuvadzaju...

Juraj 0506 anopresne tak, tolko som zaplatil...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v podmienkach to nie je, vacsinou zabezpeka ide ked byvas na rizikovej adrese alebo si novy zakaznik a beries takyto luxusny HW, ale ked ti na pobocke povedali tak, tak sa tam o 3 mesiace ukaz a pytaj si to spat .)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som našťastie neplatil tu zabezpeku... Zrejme by som to nezobral.Keď,tak zoberieš je to kopa peňazí..Ja som,len platil akontáciu spolu s bonusom 99€ +10€ za SIM kartu Telekom a IPhone mi prišiel  cca  o 3 pracovné dni cez kuriéra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar