Zabezpeka za Iphone 7

Otázka

• 0

Dobry den,

mam otazku ohladom zabezpeky za iphone 7 ( 128gb silver). Na predajni som uhradil zabezpeku 400€, kedy mi tato zabezpeka bude vratena? Som novy zakaznik, aktivny od 24.5.2017. Na predajni mi bolo povedane ze si o nu mozem poziadat po 3 mesiacoch.

Dakujem

IMG_6238.JPG

IMG_6239.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Môžeš mi to prosím vysvetliť? Ja som pred vyše 18 mesiacmi bral na paušál iPhone 6s. Dával som akontáciu s bonusom na  hardware 99€ + 22€(mesačne)x24  mesiacov. Nerozumiem tomu,že zábezpeka...Ja som dával akontáciu za iPhone. Samozrejme,že k tomu je splátka  22€ mesačne k paušálu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Juraj,

samozrejme vysvetlim, na mieste som zaplatil 299€ ua telefon, plus 16€ mesacne za telefon k pausalu a taktiez spominanych 400€ ako zabezpeku nakolko som nebol doteraz v telekome...asi tak strucne 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja nechapem tvoju otazku, ked ti povedali ze po 3 mesiacoc, naco sa to pytas? :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj takže si zaplatil 299€ +400€? To,ako  400€ Ti majú vrátiť? Ja v roku 2015 v Decembry som prešiel,ako nový zákazník k Telekomu a platil som sa  IPhone 6s 149€-50€( bonus na hardware),tak  IPhone 6s má vyšiel na 99€(akontácia)+ 22€ mesačne k paušálu Happy L,samozrejme získal som bonus za prenos čísla 100 €(mesačne 5€ dole z faktúry počas 20 mesiacov).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bu2ckland pytam sa preto lebo nikde v podmienkach sa tie 3 mesiace neuvadzaju...

Juraj 0506 anopresne tak, tolko som zaplatil...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v podmienkach to nie je, vacsinou zabezpeka ide ked byvas na rizikovej adrese alebo si novy zakaznik a beries takyto luxusny HW, ale ked ti na pobocke povedali tak, tak sa tam o 3 mesiace ukaz a pytaj si to spat .)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som našťastie neplatil tu zabezpeku... Zrejme by som to nezobral.Keď,tak zoberieš je to kopa peňazí..Ja som,len platil akontáciu spolu s bonusom 99€ +10€ za SIM kartu Telekom a IPhone mi prišiel  cca  o 3 pracovné dni cez kuriéra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar