Happy XS magenta

Otázka

• 0

Chcem sa opytat ci niekto nema volne miesto pre mna s happy XS. Viem, som len pritaz, ale keby nahodou, prosim napiste :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

popozeraj temy, ajv cera tu ludia hladali ludi do magenty :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No neviem, tazko si ma niekto prida :-D ale keby nahodou sukromna sprava :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nič v zlom ale ostatní v skupine s teba nebudú mať výhodu, zľavu budeš mať iba ty. Samozrejme ak sa niekto nájde čo ma voľné miesto bude "charakter" keď ťa pridá :)  :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O tu zlavu mi nejde. Chcel by som len ten jeden den v tyzdni surfovat. Nakolko pre obycajnych zakaznikov nie su nikdy ziadne akcie, vzdy len v tejto magente. A tieto nizke pausaly nemaju nikdy v sebe nic normalneho. Je to nespravodlive aby som mal moznost si dokupit len 100MB za 1,99 a 500MB za 4,99. Pricom este aj s obycajnou easy kartou bez zaviazania sa si moze clovek aktivovat 1 000MB za 5,99€. Dokym nebudu normalne balicky za normalne ceny a tieto nizsie pausaly budu viac znevyhodnovane nez nejaka easy karta, dovtedy si nekupim nic navyse. A tento pausal som si vybral, lebo nepotrebujem neobmedzene volania, myslel som si ze si tiez mozem aktivovat internet 1 000MB  za 5,99€ ale zas len same haciky v zmluvach a 1 000MB za 10€ veru kupovat nebudem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lebo magenta je produkt ktory je u nich s chytrym balikom v TOP ponuke 

inak ten jeden den v tyzdni neobmedzeny je fakt dobra akcia, snad daju casom viac :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar