Vyšší ržchlosť magio internetu.

Otázka

• 0

Dobrý deň. Dostal som e-mailom ponuku na zvýšení rýchlosti magio internetu na 2 mesiace bez zmeny ceny a viazanosti (https://www.telekom.sk/zvysenie-rychlosti-na-dva-mesiace?utm_source=dem&utm_medium=email&utm_campaign=Letna kampan_vyssia rychlost 2 mesiace).

V súčasnosti mám na pevné linke magio internet L. Pri dotazu na telefónnej zakaznicke linke mi operátorka povedala, že je to možné len pri predĺžení  alebo  novej zmluve. Môžte ma prosím informovať, ako to je teda s touto možnosťou.

Ďakujem

Mgr. Josef Kolář

Kamencová 34

080 05 Prešov 

e-mail: j.kolar@stonline.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

nie, ak si dostal taku ponuku, tak si proste na 2 mesiace zvysis net a potom sa ti vrati naspat, nic menej nic viac . aspons i to vyskusas - nic nemusis predlzovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si to zaziadal lebo tiez mam L. Postou mi prisla nova zmluva. Pisal som na online chate.  Tam to nevedela vyriesit tak slubila ze zavolaju. Zavolali ale som nebol pri telefone a uz potom nevolali a od vtedy sa mi nechcelo to rirsit :D ako to je vlastne? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

plati to iba pre M a L programy alebo aj XL :D ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne prišla včera večer sms že mám zvýšenú rýchlosť na program XL dnes meriam a mám 72/06 miesto 300/30 to je telekom.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar