Otázka

• 0

Zdravím Vás. Chcem sa Vás opýtať či aj vy máte nasledovný problém: na ORF 1 mi pixelizuje obraz už asi 2 mesiace, tá pixelizácia sa prejavuje tak že pri pohybe kamery je rozmazané logo kanálu a pri futbalových prenosoch je rozmazaná lopta aj hráči. Máte podobný problém aj vy? Skúšal som volať technickú podporu 0800 123 777 a tam mi povedali že je to v riešení, je to chyba na strane dodávateľa a aj to že je to vysielané (ten ORF 1) že ide signál zo satelitu a pri zhoršenom počasí to preto pixelizuje. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 1

ORF1 a PRO7 sú v samostatnom nemeckom balíku za 0 EUR. Treba si oň požiadať napr. cez infolinku.

Nájdeš v prílohe č. 1 k Cenníku pre poskytovanie služieb prostredníctvom pevnej siete, časť Cenník pre služby televízie:

Nemecký balík - ORF 1, Pro 7

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked ti na technickej podpore odpisali ze je to v rieseni, tak zrejme sa im uz viacero ludi s tymto problemom ozvalo a vedia o tom, nezostava nic ine len cakat kym to nevyriesia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Obraz ORF 1 je zlý už dlhé obdobie. Tipujem že Telekom má málo odberateľov tohto programu a preto na nich kašle a objednáva si u dodávateľa najhoršiu kvalitu obrazu. Pokiaľ obraz len pixelizuje, je to relatívne v pohode, ale niekedy sa zvykne úplne rozpadať. Telekom to rieši asi ako problém s Magio Go, čiže neverending story. Alebo má niekto iné informácie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar