Natiahnutie telefonneho kabla k domu

Otázka

• 0

Dobry den, chcem sa opytat ake mam moznosti o pripojeni na internet ..bol som v t com predajni a spisal som zmluvu povedali mi ze mam cakat na technika ..ze sa mi ozve..len nakoniec mi volala uz len pani ktora ma informovala ze k nasmu domu vedie stary telefonny kabel a ze pripojenie nie je mozne...bol som dost sklamany ..technologia pre nasu dedinu je len 600metrov od nasho domu..nedal by sa natiahnut k nam novy kabel?k nasmu domu vedu aj stlpi...aj by som zaplatil instalaciu ak by to bolo mozne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

zial spolufinancovanie nie je mozne, ale na tvojom mieste by som zadal podnet na zlepsenie pokrytia tu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ono je to dost problem my byvame tak trosku osamote aj ked sme blizko k tej technologii max by sa zapojili 4rodiny a poradia mi ako mam dat podnet na to pokritie? Dost by mi to pomohlo kedze vyuzivam len 4g siet a limit 10gb je dost malo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha nasiel som to si macher:-) nevidel som ten odkaz..my sme vedeny ako snajderovci :-) dvaja susedia sa tu tak volaju...pise na mape ze tu je vdsl...adresa je ina ako som uviedol..aj kurieri ked k nam chodia maju problem najst nasu adresu..myslis ze technik mohol ist obzerat uplne ine miesto?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Olink0 Vklude moze byt, moze byt aj lenivost/diletancia technika. Mna ked pred rokom a pol zapajali, tak to prisiel technik udajne obhliadnut bez mojej pritomnosti a uzavrel, ze dostanem ledva ADSL L (vtedy 5Mbit), takze zamieta (zmluva bola na XL). Riesil som to telefonicky, ze co to ma byt, ze som tam ani nebol, ani som ho nevidel a podla dostupnosti tam mam ADSL XL. Tak poslali ineho, s tym ze som trval na tom ze musim vediet kedy, nech dom tam. Dosiel iny technik, ukazal som mu kde mam pripraveny kabel pri stlpe a ten ma bez problemov zapojil a rovno ADSL XL, ze nieje problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha..no ani ja som pritom nebol..svokra bola ten tyzden doma ked udajne tu bol..ale tiez ho nevidela..takze mam trvat na tom aby som bol doma ked pride?..takze mam ist znovu podpisat zmluvu do t comu a cakat kym sa mi ozvu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ludia..bol som si to kukat ten kabel...on totiz ide cez luku a konci u mna na povale:-) ma styri kabliky cerveny biely sivy a taky priesvitny...staci to na internet?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to podla toho nezistis, musis ich kontaktovat nech ti to preveria v systeme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ludia..bol som si to kukat ten kabel...on totiz ide cez luku a konci u mna na povale:-) ma styri kabliky cerveny biely sivy a taky priesvitny...staci to na internet?

Na ADSL ti staci 2 zilovy medený kabel, cize kabel ti staci...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Estebjednu otazku mam skor ako pojdem znovu do t-comu ...problem je ze technologia pre nasu dedinu je sice kusok odo mna...ale kabel co prichadza ku mne z domu je smerom od hlavnej cesty..cize skor ako je zlozeny domcek s technologiou..je to problem?musi ist kabel priamo z tej budky ako je technologia ?na ten adsl?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemusi ten kabel ist priamo od nej k tvojmu domu.. ono to je riesene hocijakymi prepojmi a odbockami a velakrat je ten metalicky kabel vedeny vzduchom na  telekomuikacny stlp a odtial sa to rozvetvuje na okolite domy 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha dik zatial..dnes som bol v t come znovu podpisat zmluvu na internet ..tak drzte palce hadam sa mi uz ozve aj technik:-) a zameria mi kabel 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

caute tak nakoniec uz mam ten internet..je super...ide rychlo ..som spokojny..aj ked ma sprevadzali same tazkosti aj pri znovupodpisovani zmluvy...keby som nebol priebojny tak ten internet nemam :) aj vdaka vasim radam...dik

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar