ZAS TO NEFUNGUJE

Otázka

• 1

ja normalne uz neviem co vam napisat.. po dlhych rokoch trapenia, sme tu mali MESIAC kedy to ako tak islo.. aj ked iba v jednom prehliadaci ale povedzme.. 

lenze to by nebol telekom, keby nieco fungovalo.. cize ZAS TO NEJDE. posledny tyzden to vobec nejde spustit.. ani na macu ani na windowse.. 

co tam zas robite? rad by som vedel KEDY mi bude fungovat sluzba za ktoru vam kazdy mesiac platim..

a uz vyhodte tych neschopnych kretenov co ich volate itckari.. na hociktorej strednej skole najdete sikovnejsich.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27 odpovedí na túto otázku

• 0

To kedy to bude fungovať ako má a na každom prehliadači nevie nikto.

Keď ti to nejde ako má tak napíš priamo telekomu, celé Magio Go je proste aj tak nahovno po tom ako tu všetci píšu ako nahovno funguje som sa radšej napríklad ja rozhodol ho ani neskúšať (aj keď ho mám zadarmo k magio televízii), ale je to celé celkom trápne aby veľká firma ponúkala niečo čo nefunguje, to je potom okrádanie zákazníkov, platia si za niečo čo nemôžu využívať.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to som si ho chcel zriadiť. Bývam často mimo bytu  na pracovnej ceste by som ho aj využil :-/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

HALO. TELEKOM? nic? uz vyse tyzdna mi to nejde VOBEC. vsimol som si ze niekedy mi tam na sekundu preskoci takato hlaska.

cab9204c78e1578e06134e32616aa710.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri pokuse o  prezeranie archívu vypisuje tentokrát:  Stream načítaný, otváram ...    ale čo otvára?! program sa z archívu stále pozerať nedá, a to je už cca 3.mesiac, čo ste to nedokázali vyriešiť ...  ako to asi robí UPC, keď im ten HorizontGO funguje ?  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja normalne uz neviem co vam napisat.. po dlhych rokoch trapenia, sme tu mali MESIAC kedy to ako tak islo.. aj ked iba v jednom prehliadaci ale povedzme.. 

lenze to by nebol telekom, keby nieco fungovalo.. cize ZAS TO NEJDE. posledny tyzden to vobec nejde spustit.. ani na macu ani na windowse.. 

co tam zas robite? rad by som vedel KEDY mi bude fungovat sluzba za ktoru vam kazdy mesiac platim..

a uz vyhodte tych neschopnych kretenov co ich volate itckari.. na hociktorej strednej skole najdete sikovnejsich.

kašlem ja už na celé magio go.....mám ANTIK  TV  GO  a to ide absolútne bez problémov .neverím že je za tým neschopnosť urobiť poriadnu appku..proste majú nejaké iné super drbnuté problémy ..nemá ani zmysel sa sťažovať..som už brutálne alergický na tie ich reakcie..a okrem toho koľko ľudí sa v telekome spýtate na jednu vec toľko rôznych odpovedí dostanete..ale ani jedna nebude správna..úbohosť na entú

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja nechapem preco to nespravia ako aplikaciu do pc, ale cez prehliadace, ved uz to nejde cez mesiac a stale ziadna zmena

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mesiac to nejde???  podľa mňa to viac nejde ako ide od kedy vymysleli magio go..šialené niečo mať takúto nefunkčnú službu je to fakt úbohé že si platíme za služby ktoré nefungujú a potom ste donútený dokúpiť si takúto službu z inej firmy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokial viem,problemy zacali naplno pri prechode z Firefox na Chrome a to je uz nejaky ten piatok dozadu... v Magio Go BOX ide vsetko bez problemov,rovnako aj v appke na iOS..ale na PC je to nepouzitelne,lebo v Chrome to skratka nedokazu odladit...pokial to ma niekto v ramci Magio TV,tak to ma bezplatne,ale ten kto si plati mesacne 5.90EUR/mesacne tak odporucam napisat reklamaciu a dostanete kompenzaciu v podobe neuctovania sluzby na 3 fakturacne obdobia :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ja napriklad som si celu tv sluzbu objednaval iba kvoli tomu aby som ju mohol pozerat na pc. fyzicky telku nekukam.. cize mam ziadat nefakturovanie posledneho polroka co to nejde? ale uz nam tu konecne tahaju orange optiku... hned ako sa bude dat objednat orange, tuto telekom **piip** celu zrusim.  asi aj s internetom rovno. keby to neslo par dni alebo aj mesiac teda ked s tym nieco robia.. ale ono to nikdy neslo poriadne a teraz to uz nejde vobec. a vidim ze ani ziadny zaujem zo strany telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio Go na mobile ide, na PC posledné obdobie nejde.

Taká firma ako Slovak Telekom a také dlhé riešenie problému. No comment.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ono na pc ide, len nejdu sporotve kanaly. Kazdopadne je to strasny fail, strasne sa to natahuje uz. Mali by to spravit ako aplikaciu do PC a bol by svaty pokoj , ked to tak vie mat konkurencia, nechapem preco nemozu oni 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland - možno to bude tým, že telekom chce byť asi iný ako konkurencia a ponúknuť túto službu cez prehliadač bez potreby stiahnutia programu, ale ak by to bol ich zámer tak sa im to nedarí, pretože aj tak len tak cez prehliadač to nie je, musíš mať ešte nainštalované nejaké tie doplnky, čo mi príde ako blbosť, prečo to nespravia aby to bolo bez hocijakej inštalácie, keď to chcú mať cez prehliadač. A keď to chcú mať už cez prehliadač tak aspoň keby to išlo na každom, nie len na tom na ktorom oni zvolia, čo je momentálne Google Chrome, ten komu nevyhovuje Google Chrome a používa Firefox alebo iný tak má smolu musí ísť na Google Chrome a to je celkom blbosť. A nakoniec by ma zaujímalo prečo túto službu spoplatňujú, ako si môžu dovoliť to spoplatniť keď ti negarantujú a taktiež nikomu to skoro nejde na prehliadači, čiže im platíme za nefunkčnú službu. Síce áno tí čo majú ju zadarmo k Magio televízii, tým to môže byť jedno, je to taký bonus iba pre nich, ale tí ľudia čo si to platia mesačne, tak tí by mali dostať svoju službu. A hej, aj mne je to záhada prečo iným poskytovateľom takejto služby to ide bezproblémovo len telekom to nevie spraviť poriadne a viac im to nejde ako ide :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO. 

Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať. 

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ono to sice funguje, konecne len cez https, ale nahravky to stale neprehrava, cize zase len taky "mackopes"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslel som si, že to už fakt ide a teraz si chcem v kľude pozrieť šport a všetky športové kanály mi idú asi 3 sekundy, a hned čierna obrazovka..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslel som si, že to už fakt ide a teraz si chcem v kľude pozrieť šport a všetky športové kanály mi idú asi 3 sekundy, a hned čierna obrazovka..

skus vypnut Chrome a pozri v TaskManager-ovi ci sa vypol proces BrowserPluginHelper.exe. Ak nie, tak je potrebne ho killnut. Ak nepomoze, tak restart PC, potom to bude fungovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne  prehrávanie tel. programov cez chrome, po niekoľkých sekundách zamrze, už som niekoľkokrát  preinštaloval prehliadač, prechrávač,, povolil rozšírenie  a stále to nejde

cez firefox to ide, samozrejme okrem športových kanálov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemate niekto problem s tym ze magio go je pustene ale vy ho nesledujete mate otvorene ine zalozky prehliadaca  pocuvate iba zvuk a po par minutach ked ten jebly plugin zozere 16GB ram a 32GB swapu tak crasne ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Domino3666,

magio Go je momentálne plne funkčné.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Domino3666,

magio Go je momentálne plne funkčné.

Pekný deň

Matej

Ahoj Matej,

Magio GO mi naďalej nefunguje..

Mám stiahnutý Magio plug-in, napriek tomu, keď sa na portál znovu prihlásim, aby som mohol sledovať live TV ,mi vyskočí upozornenie "BrowserPluginHelper prestal pracovať" a služba sa tak zastaví.  (pokiaľ by vám pomohol print-screen, môžem vám ho zaslať)

Čo sa týka toho návodu, tak časť z neho, podľa ktorej si po pridaní pluginu do Chromu mám súbor webbrowser aj stiahnuť, je už pravdepodobne neaktuálna, nakoľko sa mi takáto možnosť ani neponúkla.

V MagioGo nie som nový, mám ho už takmer dva roky a k jeho poruchovosti sa už neoplatí ani vyjadrovať.. celý apríl-máj som mal problém s tým, že mi na Google Chrome hlásilo, že pri používaní MagioGo mám prejsť na Google Chrome - 2 mesiace preplatené za nulový servis.. Dúfam, že mi s tým pomôžete..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Lukas1496,

pošli mi prosím Tvoje číslo do správy.

Pozrieme sa na to

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz