Upload internetu

Otázka

• 0

Byvam na lokalite kde nieje tahany opticky internet mam ADSL L rychlost je nejaka 10/1 ale upload mi vobec nevyhovuje . stream a youtube beru 3mb uploadu chcem sa opitat ci je nieco take mozne zvisit upload internetu aspon na 4-5 MB a kde sa to da vybavit a objednat dakujem vopred

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Upolad ma telekom nastaveny na 1 Mbit, viac ako 1,2 Mbit to neda, je to sposobene technologiou. Avsak ty si mylis asi download z upoadom. Ak mas L -ový program tak po novom by si mal dosahovat 8 Mbit ( 1 MB/s), v pripade ak mas magio mozes mat naddimenzovany profil. Avsak rychlost sa neda navysit , tu ma telekom presne stanovenu vzhladom na momentalnu situaciu svojej ADSL siete a technickym limitom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom v sucasnosti vyuziva taku konfiguraciu ADSL2+ (Annex), ktora umoznuje len 1.4MBit upstream na fyzickej vrstve, realne to umoznuje zhruba ten 1MBit.
Pokial by vsak prestali podporovat analogove telefonne linky a prepli na Annex M (na zapad od nas je to bezne), tak je mozne dosiahnut 3.3MBit na fyzickej vrstve. Viac ADSL v ziadnej variante a konfiguracii nezvlada a nikdy ani nebude.
Predpokladam ale, ze to nehrozi, kedze klasicka analogova pevna linka je stale predavany produkt a nevyzera to, ze by sa chystali transformovat na VOIP..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar