Otázka

33 odpovedí na túto otázku

• 0

mam tuto chyby alebo je to zamer iba ja alebo kazdemu zneprehladnila aplikacia zobrazenie zasuviek foto1 ikonka na zapinanie zasuvky a dalsia nova ktora zobrazuje spotrebu, povodne bolo vsetko v jednej teraz totalny chaos!

prikladam foto2 kde poukazujem ze mi nenatahuje na domovsku obrazovku vsetky zasuvky preco? namiesto 12 ich tam mam 6 niekedy menej vsetky naskocia ak restartujem. centralu aj 10x a nie stale nabehnu vsetky..

99B86D92-796C-48A3-950E-B252FE5CBA84.png

F94F018D-F542-4A80-ADBF-F805FF73C66B.png

Editoval pmaster777
pridavam foto

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Dobry den,mam problem po aktualizacii aplikacie smarthome poplachy hlasi,ale zistim to az ked otvorim aplikaciu teda nefunguju notifikacie ani vibrovanie ani oznamovaci ton poplachu.Skusal som ju odinstalovat vymazat data aplikacie a stale nic,kde moze byt problem? Pred aktializaciou vsetko super fungovalo dik

Mam ten istý problém. Vyriešilo sa to nejako? Dík.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam tuto chyby alebo je to zamer iba ja alebo kazdemu zneprehladnila aplikacia zobrazenie zasuviek foto1 ikonka na zapinanie zasuvky a dalsia nova ktora zobrazuje spotrebu, povodne bolo vsetko v jednej teraz totalny chaos!

prikladam foto2 kde poukazujem ze mi nenatahuje na domovsku obrazovku vsetky zasuvky preco? namiesto 12 ich tam mam 6 niekedy menej vsetky naskocia ak restartujem. centralu aj 10x a nie stale nabehnu vsetky..

99B86D92-796C-48A3-950E-B252FE5CBA84.png

F94F018D-F542-4A80-ADBF-F805FF73C66B.png

Mne v novej apke vypadli dve z piatich. Dali sa ovládať, ale nemerali. Vymazal som ich a nainštaloval ako nové. To pomohlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne pomoze restartovanie centraly, robilo mi to aj s prvou aplikaciou, cca 7-12 restartov a vsetko nabehne ako ma

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak nakoniec dnes som vymazal(resetoval) vsetky zasuvky a napairoval ich nanovo nateraz su vsetky zobrazene v app(ktovie dokedy) ako dlho vydrzia takto fungovat? ak je niekto kompetentny vie my povedat ci mozem smelo zresetovat centralu a ostanu vsetky pripojene, predsa nebudem kazdym resetom centraly parovat zasuvky jedine ze je to povazovane za zarucnu chybu a budem volat a nahlasovat reklamaciu, tusim tak budem robit predsa ak za nieco platim nebudem ja nastavovat Xkrat zariadenia pre chybu telekomu ze nevedia dotiahnut resp. nasadili na slovensko neoverene a nespolahlive zasuvky, preco nedali take ako sa pouzivaju v nemecku, na tuto otazku som sa pytal aj na hodinke otazok no odpoved exaktna ziadna cize odpovedajme si sami, tieto maju o 50% nizsi dosah, maju nizsiu zatazitelnost, viac oziaruju mikrovlniim ziarenim na 2,4Ghz (co je frekvencia ako v vnutri mikrovlnnej ruri) atd. ale podstatne je urcte lacnejsia oproti tej predavanej otestovanej v nemecku niekolko rokov aspon o 1%  lacnejsie ;)

Editoval pmaster777
velky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @pmaster777,

stačí reštartovať centrálu, nie resetovať.

Menu - nastavenia - Centrála /Home Base/ - Moja centrála - Reštartovať a potvrdiť

Do pár minút Ti sama nabehne a všetky zariadenia zostávajú napárované. 

Testovali sme aj nemeckú zásuvku a čo sa týka funkčnosti a dosahu tak boli porovnateľné. 

Zaťaženie je nižšie, čo ale veríme že je prijateľné za jej kompaktnosť  a malý rozmer, ktorý tak nezakrýva ďalšie zásuvky v domácnosti. V prípade konkurenčných zásuviek je to často 2 - 3 miest. o ktoré v domácnosti prídete.

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @pmaster777,

stačí reštartovať centrálu, nie resetovať.

Menu - nastavenia - Centrála /Home Base/ - Moja centrála - Reštartovať a potvrdiť

Do pár minút Ti sama nabehne a všetky zariadenia zostávajú napárované. 

Testovali sme aj nemeckú zásuvku a čo sa týka funkčnosti a dosahu tak boli porovnateľné. 

Zaťaženie je nižšie, čo ale veríme že je prijateľné za jej kompaktnosť  a malý rozmer, ktorý tak nezakrýva ďalšie zásuvky v domácnosti. V prípade konkurenčných zásuviek je to často 2 - 3 miest. o ktoré v domácnosti prídete.

Matej 

ano restartovat, preklepol som na resetovat.

tak zatazenie je nizsie ved to ani vysavac nemozem napojit nanu alebo kanvicu nakolko ma zatazitelnost iba 1440W!! ostatne smart zasuvky od inych vyrobcov a aj kompaktnejsie a krajsie maj nad 3500W samozrejme ze prikladam aj fotky specifikacie a dosah nieje dolezity ak ich je dost skor je problem frequencia na ktorej pracuju, ako som pisal freq. na ktorej pracuju smart zasuvky je freq. rozkmitavania tekutin a na tomto principe funguje mikrovllna rura cize sa vystavujeme neustalemu ozarovaniu a prehrievaniu a dalsi fakt je ten ze rusi a degraduje wifi signal v domacnosti

Screenshot 2017-09-28 12.38.58.png

Screenshot 2017-09-28 12.37.16.png

Screenshot 2017-09-28 12.36.36.png

Screenshot 2017-09-28 12.34.03.png

Editoval pmaster777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey , 

tak velke sklamanie z rady ze "vyresetuj zasuvky a naregistruj ich nanovo a uz budu opat a na stale aj po restarte centraly zobrazovat v app" po vynutenom resterte centraly ako som predpokldal zasuvky nenabehli a nie ako bolo bezne ze aspon jedna dve naskocili ale nenaskocila ziadna! cize 2h  som pairoval zasuvky zbytocne, zajtra nahlasujem reklamaciu a kazdu zasuvku bude pairovat vas technik ja uz nemeienim stracat cas koli tomu ze ste testovali a rozhodli pre "kompaktnejsie" ale NEFUNKCNE smart zasuvky!  prikladam foto 1. znizocho nic komplet zigbee super protokol prestal fungovat  2. po restartovani vynutenom nenabehla ziadna zasuvka 3.zasuvka zapnuta a neukazuje aktualnu spotrebu a ani v main screen v app

fullsizeoutput_562.jpeg

fullsizeoutput_561.jpeg

fullsizeoutput_560.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar