Balicky dat k HAPPY a EASY

Otázka

• 0

Povazujete poskytovane baliky dat za seriozne ??

5,99 eur  za 500 MB k pausalom Happy XS, Happy S, Happy M, Happy XL volania.
5,99 eur za 1000 MB k EASY

Je to paradox ze vernym a loajalnym [uviazanym] zakaznikom dava telekom  o polovicu menej ako tym neviazanym.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Porovnavam balicky k Pausalu versus  Easy!

Uviazanych platiacich zakaznikov ste postavili na tu istu uroven ako obcasneho uzivatela.

Operator si musi uvedomit ze u uviazanych zakaznikov maju stabilne a pravidelne platby a u uzivatelov nepravidelne a nizsie  platby.Trosku vdacnosti by od operatora nezaskodilo a dat tym upisanym ako ste kedysi hovorili VIAC....

Ale skor si dovolim tvrdit ze to beriete asi tak ze ked su uviazany nemozu nic ine robit iba platit tak nech drzia usta a vesluju.Ved aj tak inu moznost nemaju,su to "ovce" v kosiari,nikam neujdu!

Je lepsie ked sa operatorovi neviazete! ,preco?

Troska odbocim od temy ...

Pausal happy XS j v sume 4,99 za 30 min co je po prepocte 0,16 eur za minutu,

EASY ma 30 minut za 2,70 co je 0,09 eur za minutu.

Divim sa ludom ktory si take nieco aktivuju ci uz viazanostou alebo bez.

Nech pocitam ako pocitam je to zdieranie. 

Byt verny operatorovi sa ozaj oplati!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No vsak cim vyssi pausal si zoberies, tym viac internetu dostanes :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nikto nikoho nenuti k aktivacii viazaneho pausalu, platit predrazeny internet a byt vernym zakaznikom 20 rokov. Idem tam, kde dostanem to co potrebujem a to co mi vyhovuje, samozrejme za menej penazi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano,jasne to je najlepsi argument"nikto nikoho nenuti"

Ano maju nas operatori za ovce a ovce aj sme kedze nam taketo pausaly ponukaju a ovce aj naozaj sme kedze sa k takymto pausalom upisujeme...

Vytratila sa rivalita,konkurencia je neznamy pojem.

Nikde nedostaneme to co chceme lebo operatori nepocuvaju priania zakaznikov a to co potrebuju.

Vzdy to spravia tak aby k tomu co potrebujem bolo aj nieco co mi je uplne nanic,uplne zbytocne a spolu vsetko a predrazene.

Dakujem-e za take ponuky!!....a ocakavam opet odpoved "nikto nikoho nenuti".

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dufam ze operator reaguje  na spetnu vazbu a s niecim pride a spameta sa.

Dal som si ziadost na prenos cisla.Pokial mi nechcu dat za 5,90 1GB v Tcome  tak ich dam Orange a za 5+2 eura budem mat neobmedzeny a bez AKEJKOLVEK  viazanosti.

Chcem tak vela?Zjednotit ponuky pre easy a pausalistov?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Orange ma za 6,99 mesacne 700 MB, ale so znizenim rychlosti, to nie je az take terno. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano to ma ale isto je vacsie terno znizenie rychlosti na 128 kb ako mat tu v tcome  iba 100vku zo znizenim na 64kb a FUP na krku.

A podla informacii a skusenosti ostatnych z pomaranca  FUP po precerpani neuplatnuju,asi tak...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po prečerpaní 100Mb pri HAPPY XS sa platí za dáta?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @kssg5 ,

ak mas zaujem o dalsie data po ich precerpani, za 5,99€ mas pre HAPPY XS dalsich 500MB. Staci poslat SMS v tvare DATA ZAP na cislo 12323.

Pekny den,

Roman

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaaaj,dlhsie som tu nebol ale opet som sa dnes vytocil.Ja nie som odkazany na Vas T-com internet,cislo som si preniesol na Sovu tak som pisal+1€ rychlost po precerpani 256 kb alebo 3 za rychlost po precerpani 756 kb.Ako jedna rychlost aj druha uplne staci na bezne surfovanie.Ale manzelka ostala u Vas,nejak zle gazdovala s datami a chcel som je aktivovat balicek z Vasej ponuky za 5,99€/1000mb.A na moje prekvapenie opet podraz voci  pausalistom.K pausalu S nie je mozne aktivovat balicek 1000 mb,iba k vyssim pausalom.K pausalu S a XS je mozny iba balicek za 4,99€/500mb.Super ponuka!!! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto vlakno vzniklo lebo sa mi zdalo nefer ze easycakorom cize neupisanym daval Tcom za 5,99 €/1000mb ale pausalistom daval za tu istu sumu iba 500mb co bola do neba volajuca blbost a zlodejstvo.

Urobili nejake zmeny ,asi sa spametali,ani neviem kedy zmenu urobili  aj pausalisti aj easy uz maju rovnako  za 5,99/ 1000mb.Ale preco pre boha zase urobili podraz v tom ze ten co ma pausal S alebo XS si nemoze aktivovat 1000 mb balicek?EASYckarom to ponukne ale uviazanym  pausalistom nie!?Ked si to tak spocitam a zhrniem:Easy nemusi prevolat nic[za mesiac] ale balik si moze aktivovat cize maju istych 5,99.

Pausalista uviazany na dva roky ,napriklad ten co ma pausal S plati 16,99 € a Vy nieste schopny mu ponuknut za  sumu 5,99€/1000mb internetu?, cize mali by istych spolu 23 €.Cize pausalista zaplati 4x viac!!,ale nema narok!!Ale jasne preco by ste mu  ho davali ked ho mozu vyzmykat,podojit opet ked si bude musiet aktivovat 1x,2x,3x balicek za 4,99€/500mb.Jasne cakam argumenty typu viac platis ,viac dostanes alebo nemusis sa viazat.Ale vidim v tom opet neferovost,chamtivost operatora.Vas pohlad na vec je asi a preco by sme si ho mali vazit,je uviazany tak nema inu moznost,len platit,platit,platit.

Vazeni Tcom co tak si trosku viac vazit pausalistov?Dakujem Tcom,dakujem-e.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar