Kedy už naozaj pôjde v pohode Magio go ,

Otázka

• 0

C

Citát

Chcela by som vedieť kedy bude konečne funkčné a opravené Magio Go na Chrome a za svoje zaplatené služby dostaneme všetky služby v takej kvalite ako máme?

Netrvá ta oprava nejako dlho ?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

24 odpovedí na túto otázku

• 0

Podľa posledných informácií je súčasný stav magiogo finálny, nepočíta sa už s nejakým zásahom, zostane to tak, ako to je teraz. Zo zoznamu len budú odstránené športové programy, s ich sprístupnením na PC sa nepočíta. Avšak stále si môžeš nainštalovať appku na telefón kde fungujú aj športové programy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odporučil by som ti prechod k inému operátorovi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ppolacek2 to si sa kde prosim dočital alebo dozvedel,že sportove stanice budu odstranene na PC?že už nepojdu?ak to je vazne pravda tak to je brutalny podraz!!! a všetci tí ludia čo si zato platia hned daju vypovede a budu chciet vratit peniaze

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ppolacek2,

môžeš nám prosím napísať zdroj tejto informácie? Prípadne nám pošli konkrétny link, kde je to uvedené

Ďakujem

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ppolacek2,

môžeš nám prosím napísať zdroj tejto informácie? Prípadne nám pošli konkrétny link, kde je to uvedené

Ďakujem

Matej

prečo sa pýtaš?  si myslím že by si mal vedieť skôr ty ako to je... MY TO CHCEME VEDIEŤ kde a v čom máte bordel... a vidím že asi aj ty nevieš kde je sever ked sa pýtaš na zdroj informácii...Som si myslel že si pri "koryte" a budeš vedieť kedy to pôjde ako má  hlavne tým čo si za to platia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@andyandy754 pýtam sa to preto, pretože zo strany Telekomu žiadne podobné vyjadrenie nikdy nevyšlo, preto ma zaujíma odkiaľ má fakt, že podľa posledných informácií je stav magio go finálny. Môžem Vás ubezpečiť, že finálny nie je.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no to si potešil že nie je finálny... ale už to trvá cca 3 mesiace čo v tom máte bordel.... a čušíte ako truhlíky a stále len opakujúca sa pesnička... pracujeme na tom... Kuva ale nejak dlho....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom Telekome vždy je NEJAKY problém a vždy oprava alebo zmena trvá neskutočne dlho ... potom to opravia tak to nepojde vôbec uz a kolobeh sa opakuje ... Hold je to doplnková služba ktorú môžu zrušiť kedykoľvek :-(((( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nešírte tu nezmysly a konšpirácie. 

Matey ty si v sobotu tak neskoro v práci? :-O Dúfam že v pozadí ti hrá aspoň nejaká pekná dychovka zo Šláger TV :-P 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď si objednam magio box go pojdu tam vsetky digi sporty mam balik L?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď si objednam magio box go pojdu tam vsetky digi sporty mam balik L?

áno cez magiogo box ti pojde všetko!! mám magiogo box to je moja jedina záchrana...na PC od 1.4 nejdu športove stanice!!! čo je hanba!! cez box chvalabohu všetko funguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to ide aj na PC, a paradoxne uplne zbytocne, lebo sporty nepozeram :D cez magio box je pravda, ze tiez vsetok ide, dokonca aj na ihone mi to ide ... ale napr na druhom notebooku u otca  mam s chrome problem aj ja. Kazdopadne by bol fail keby to bol finalny stav, preto ako pise tataracik, nerobte paniku a nesirte somairny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze sa tu bavime o "funkcnosti / nefunkcnosti" magio go na PC/notebookoch, tak jedna vec je na zamyslenie... Prechod na chrome prebehol ako prebehol, niekomu to slo, niekomu nie... Ja osobne som to rozchodil na skoro vsetkych notebookoch, ktore som dostal pod ruku (az na jeden, ale ten bol viac nez 12 rokov stary a som bol prekvapeny, ze sa na nom vobec nastartovala semicka...) Vo vacsine pripadoch bol problem v ovladacoch grafickej karty, ale nie o tom som chel....

Ono to v podstate fungovalo na pc/notebookoch, no telekom prisiel na trh s magio go boxom...  Teraz ked sa nalogujete cez chrome (alebo cez cokolvek), tak vam tam naskoci na dve tretiny obrazovky reklama na magio go box...  Zeby takymto pristupom si chcel telekom zvysit predaj toho ich boxu? Namiesto tej ich reklamy tam mali tadsej umiestnit nejaky oznam s predpokladanym datum plnej funkcnosti stranky... Ale to by som chcel od tej najanonymnejsej firmy na slovensku asi vela...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

.T.Matey,

kedze si reagoval na ten blud o ponechani sluzby v magio go v chrome v stave akom je, tak skus trosku popatrat a odpisat aj na prvu otazku na zaciatku tejto vetvy fora...

Pre vsetkych ostatnych, tak ako vzdy nejasna informacia, typicka pte Telekom:

https://touchit.sk/magio-go-funguje-v-prehliadaci-chrome-iba-v-obmedzenom-rezime-telekom-problem-riesi/112703

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

macher Matey. tiez by ma zaujimalo kedy uz bude konecne seriozne fungovat ci ste sa tam zas ulozili vsetci na zimny spanok? konkretne kedy sa uz nebudem musiet permanentne prihlasovat ak uz som prihlaseny a este mi da aj hlasku ze som uspesne prihlaseny ale neda sa spustit ziadny program. zatial len taka jednoducha otazka. dalsia jednoducha otazka je preco ked odkliknem zapamatat si prihlasenie tak permanentne odo mna pyta aj meno aj heslo... to ste tam skutocne velky odbornici ale asi iba na inkasovanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ja som teraz pozerala magio go na notebuku  a uz nam ide digi sport 1a4 uz a sport 1 ide zatial dobre .

ostatne zatial nejdu 

Editoval/-a szabova.danus

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO. 

Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať. 

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neverím vlastným očiam... skoro po pl roku si prečítať takéto vety.....  tak ešte pracujte nech to ide ako má....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jéj už nerobte s tým nič...ide všetko ako má...   :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz to ide staci stiahnut novy prehravac :) KONECNEEE

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne tak ! uz sa v tom narypte ! dakujem za vsetkych ktorym ste svojim neuvazenym rypanim  sposobili problemi .

napravou alebo zadostucinenim by malo byt 6 mesacne predplatne zadarmo , to je moj navrh ,pan nenazrany neschopny telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano funguje to a trvalo to len "kratky" cas, kym to napravili.

Tvoj navrh so 6 mesicami zadarmo, je sice krasny, ale nie priechodny v telakome (jedine ak by sa niekto pomylil), nahodou by sa dostali do krachu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar