2 magio box a hd programy

Otázka

• 0

Dnes mám kurier priniesol druhy magio box. Zapojil som ho podla návodu , prebehla inštalácia. Programy nabehli, a nastal problém

Ked som chcel pozerať program v HD kvalite - nedá sa. Napísal mi hlášku že programy v HD kvalite môžem pozerať len na 1 TV.

Dá sa to síce prepnúť , ale potom zablokujem HD programy na hlavnom boxe. JE TO NORMALNE , alebo robím ja niekde chybu ????

Nikto mi to neoznámil pri objednávke druhého boxu a nikde som sa to ani nedočítal. Zdá sa mi to nefér !!  

Dakujem za odpovede.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Je to normalne pokial nie si na optickom pripojeni.
Mali ta na to upozornit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je vobec technicky mozne,aby v buducnosti upravili na VDSL,aby isli 2 HD streami sucasne ?
Technologia to umoznuje si myslim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na VDSL by to mohlo ist podla mna technicky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na optike by tiez mohli dat viac ako 2HD+2SD (technicky je to mozne) ale nedaju. Pri VDSL by som nemal ocakavania lebo uz teraz žhavia tie stare rozvody do červena. :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám podobný problém, tak som na druhom TV zablokoval HD programy. Išli sme si so synom na nervy a nahrávať môžem, len keď ide jeden TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po skusenostiach s nagiom na ADSL pripojke by som uz druhy krat bral radšej satelit. Len už máme optiku a tu to šlape bez problémov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar