Otázka

• 0

Zdravím, mám ten nešťastný ovládač k magio boxu tuším ten  PhiliPs rc276, a potreboval by som poradiť, ako ho spojadzniť aby som mohol ovládať na Raspberry Pi 2 B na multimediálnom OS-e OSMC alebo nazývaný Kodi, presnejšie mám ho pripojený cez HDMI ale ovládanie ovládačom ide iba cez ovládač od televízie, cez ten univerzálny od magio boxu ani nereaguje, cez ten magio boxový ovládač dokážem jedine ovládať hlasitosť, ale potreboval by som aby ovládal aj šípky, tlačítko späť a takto. Neviete niekto či by sa to dalo a ako? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Kedze tema je "Ovladac" a nechcem zakladat novu temu, dovolim si sem polozit otazku tiez ohladom ovladaca Philips RC276. Prestali mi fungovat niektore tlacidla (hlasitost, prepinanie programov). Aka je jeho nahrada, resp. da sa vymenit? Ak ano, za aky? Prijimac Magio je nejaky ARRIS (Motorola) model VIP2262ESL.
Dakujem za pripadne tipy.

A pre Samer303 mam jeden link, ci pomoze neviem: https://www.telekom.sk/documents/10179/548762/Manual+univerzalneho+ovladaca+Phillips+A4+10_15.pdf/837cbe40-c2ac-4bad-b0ee-920ebdeaea32

Editoval/-a matus.kolcun

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar