Magio a prehliadac Chrome

Otázka

• 0

Chcem sa opytat, ako je mozne ze ked otvorim prehliadac chrome, kde by podla informacii malo ist pozerat magio televiziu to absolutne nefunguje. Ak pustim magio.tv stranku tak stale otravuje hlaskou ako je sledovanie dostupne len v obmedzenom rezime a mam si instalovat prehliadac chrome. 

Ked dam stranku magiogo.sk , prihlasim sa a kliknem na program co chcem sledovat tak vyskoci okno vraj sa mam prihlasit. Prihlasim sa znovu, dam zapamatat prihlasenie. Najskor nic, ked kliknem na program, tak vraj sa mam prihlasit. To je ako nenormalny zart toto ci o co ide?

Mam instalovane podla toho genielneho navodu aj rozsirenie v chrome, ten dalsi modul na prehlravanie vobec prehravac neponukne ze si mam stiahnut. Ked to bolo robene cez Firefox, to islo, po prechode na chrome, co by udajne malo byt funkcne, televizia nefunguje vobec.

V Telekome si robia akoze srandu zo zakaznikov alebo co to ma byt? Nespominam si ze by magio bola free sluzba, ani kazdy mesiac ked pride faktura. Len kompetentny nejako zabudli na to ze by sluztby co sa platia mali byt aj funkcne nie?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Uplne s tebou suhlasim, ale bojim sa, ze si srandu nerobia.  Mal som presne ten isty problem. Skus si zresetovat prehliadac na pociatocne  nastavenia , a potom ho este spust nanovo.. Mne to sice pomohlo, ale iba ciastocne. Zakladne slovenske programy mi funguju, ale napriklad nefunguje ani jeden sportovy.  Myslim si, ze by si v telecome trosku mohli kompetenti vstupit do svedomia, pretoze poskytovanie tejto sluzby je tragicke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vcera mi dal kamos echo, ze by to mohlo byt opravene buduci tyzden - tak snad, lebo to je uz vazne komedia cele to magio go

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar