1 kanál navyše

Otázka

• 0

Prosím Vás chcem sa opýtať, či je možné si  aktivovať iba jeden kanál osobitne ku napr. baliku M, ktorý tento kanál neobsahuje ale väčší balík sa mi kvôli jednému  kanálu neoplatí dať. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @KoriProste,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

:D nemajme im to za zlé.

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tataracik na hrad ! ?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

určite marketingové oddelenie vie čo robí.
kus z iného súdka ale princíp rovnaký. keď  chceš v aute "luxusnú lakťovú opierku" tiež si musíš zobrať vyšší stupeň výbavy kde ti pribalia ešte "luxusné spätné zrkadlá vo farbe karosérie" a "luxusné hlliníkové disky" a zadný parkovací senzor. Alebo pôjdeš do LIDL keď majú Auto týždeň  a za 5€ si to do tej Thalie domontuješ sám. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

tu ani tak nejde o evidenciu ako o to, ze ta tym nepriamo nutia dat si vyssi program, to nie len oni, kazdy to tak ma vymyslene, deti chcu tukiho, tak ho logicky nedaju do najnizsieho balika, detto ostatne programy 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poprosím šunkovú a k tomu kukuricu navyše :D

Nie nedá sa to objednávať osobitne. Zrejme by sa to strašne zle aj evidovalo keby mal každý zákazník ľubovoľné programy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar