Magio Box IR čidlo

Otázka

• 0

Dobrý deň,

mám Magio Set Top Box Arris VIP2262, ktorý by som chcel schovať do skrinky no aby som ho vedel ovládať potrebujem vyviesť von IR čidlo (IR extender). Set Top Box má vzadu konektor pre IR EXT no chcem sa opýtať ake IR čidlo si mám kúpiť aby bolo kompatibilné s týmto set top boxom. Je možné prípadne toto čidlo zakúpiť priamo od Telekomu?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @StanoCernak,

žiaľ IR nepodporujeme.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Matey,

no veľmi ste mi nepomohli. To že IR nepodporujete znamená, že nieje možné zakúpiť IR čidlo (IR extender) priamo od Telekomu, alebo že set top box nepodporuje možnosť ovládania cez pripojené IR čidlo? Váš kolega @Ľuboš v sekcii Magio SAT na tomto fóre písal práve, že pri tomto set top boxe táto možnosť je (https://forum.telekom.sk/topic/9303-ir-ovladac/). Všimol som si, že je to síce starší príspevok. Zmenilo sa niečo ohľadne tohoto?

Ďakujem.

Stano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kúp si repeater na alixepress/ebay su za cca 2€ s poštovným zadarmo. Napájanie poriešiš cez USB na Magio boxe. Už sa tu na fóre o tom hovorilo. Môžeš si vyhľadať tému.

Screenshot_2017-05-03-21-02-06-380_com.alibaba.aliexpresshd.png

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cavte, box má IR ale ja to nevyužívam. ak máš tento typ vyskúšaj a daj nám vedieť či to ide :) :) 

IR.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka @Tataracik. Niečo som už objednal cez AliExpress len doba dodania je 21 až 42 dni, tak musim počkať. Ale objednal som take čo by sa malo zapojiť  priamo do set top boxu do toho IR EXT konektora ako napisal @Pepsi keďže mám presne ten typ čo on. Keď to dorazí, určite dám vedieť či to funguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si myslím že ti to pôjde bez problémov. Ali je super na tieto hluposticky len občas to ide aj 2 mesiace :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si objednal jedno cidlo s EBAY vid, foto a nefunguje. Ak sa niekomu podari zohnat cidlo, ktore bude fungovat prosim o info.

PS: este mam obejdnane jedno ked pride odskusam a napisem.

Dakujem

Screenshot_20190201_130612_com.ebay.mobile.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto mam a funguje. Napojene na 3 zariadenia .

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/rEfENveu

Inak napajam to z USB Magio boxu, takze konecne USB aspon na nieco nasiel vyuzitie. 

Editoval/-a TheSalko2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar