Doku CS

Otázka

• 0

Doku CS skončilo vysielanie, dočkáme sa nejakej nahrady? :D odpoveď zrejme viem aká bude ale aspoň to skúsim 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Tataracik,

momentálne bez náhrady. Kanál sa ruší na celom trhu, ide o rozhodnutia vysielateľa, takže nebude dostupný ani u ostatných operátorov. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V júni končí Comedy Central. Zaradíte namiesto toho Prima Comedy Central?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V prípade, že áno, budeme o tom informovať aj na fóre. Momentálne je na to ale priskoro. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prima Comedy Central ma vysielacie práva pre Slovensko?

A kurnik doku CS ma celkom bavil. Tie staré dokumenty mali čosi do seba :/ nedalo sa to síce pozerať každý deň ale vždy lepšie ako Panelák a pod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hm, od chvíle, kedy som prešiel na Magio XL sa stratilo Mezzo, potom Novy, veľká Prima. Teraz nenachádzam Da Vinci Leraning, spomínané Doku CS, Hustler TV, Private TV. Premýšľam, koľko programov ešte T-com vyradí...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pri podpisovani zmluvy som tam mal programy,kvoli ktorym som ju podpisoval.teraz sa programy vyraduju/bez nahrady/a mna absolutne nezaujima ze koncia vysielanie.to si mal telekom zistit ci budu dalej v ponuke.a nic sa s tym nerobi.laskavo by ste mohli teda znizit poplatok,lebo onedlho sa dozvieme ze prestal vysielat ten,potom ten a dalsi a nakoniec nam zostane 5 programov z toho jeden korejsky jeden madarsky a jeden francuzsky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pochibujem ze za tento program existuje nejaka nahrada.
aky iny program by ste privitali? Mna by potesil Extreme Sports pripadne Cartoon Network alebo HD verzie toho co uz mame
inak som nevidel v ponuke konkurencie nieco, co by som vyslovene ze potreboval

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hm, od chvíle, kedy som prešiel na Magio XL sa stratilo Mezzo, potom Novy, veľká Prima. Teraz nenachádzam Da Vinci Leraning, spomínané Doku CS, Hustler TV, Private TV. Premýšľam, koľko programov ešte T-com vyradí...

Šetria peniaze pre JOJku s Markízou :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar