Travel Channel HD

Otázka

• 0

V programovej ponuke máte Travel Channel, ale iba v SD rozlíšení. Bolo by prosím možné zaradiť HD verziu? Rád "cestujem" aj prostredníctvom tejto stanice, žiaľ v SD to nie je bohvieaký zážitok. Potom už len vyraziť do FULL HD prírody :D Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Mne sa nejak nechce veriť tomu že nie je kapacita na HD programy. Ale nevieme keďže do toho nikto z nás nevidí.

Sledovanosť - mňa by skôr prekvapilo keby sledovanosť nezistovali lebo pri IPTV to je takmer zadarmo. 

Zaujímalo by ma koľko percent ľudí si platí napr. HD rodinný balík. Odhadujem že veľmi málo. Lebo ak nie je kapacita tak tento balík ju odčerpáva pre pomerne malé % zákazníkov spolu  s zahraničnými programami ktoré pochybujem ze niekto sleduje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tataracik, no keď tu už priznali že si zisťujú sledovanosť kanálov, potom by človek očakával že sa podľa tej sledovanosti budú aj riadiť a prispôsobovať ju - keď teda nemajú kapacity na viac HD kanálov. A stavil by som sa, že Travel Channel sa umiestňuje na oveľa poprednejších miestach ako mnohé iné kanály čo v HD sú, napríklad teraz mi napadá Shorts HD.
To isté platí aj v prípade domáceho športového kanála, o ktorom bola nedávno reč - 213.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak HD ponuka sa nam postupne rozrasta verim ze skor ci neskor dojde aj na tento program. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bolo by to skvelé, tiež ten kanál často sledujem hoci v SD je to úbohé, preto by som hlasoval za to všetkými desiatimi, ale myslím že máme smolu.
Nie som jasnovidec, no podľa nedávnych skúseností už vidím odpoveď kompetentných:
"Zaradenie kanálu Travel Channel do HD momentálne nepripravujeme. Pekný deň."
;)

nie nie, odpoved bude: "Zaradenie kanálu Travel Channel do HD momentálne nepripravujeme, ale no do budúcnai nevylučujeme. Pekný deň." 

Zaroven pri 213 je odpoved ze HD verziu SK free sport kanalu nedaju, lebo uz nie je v kabli kapacita O.o

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bolo by to skvelé, tiež ten kanál často sledujem hoci v SD je to úbohé, preto by som hlasoval za to všetkými desiatimi, ale myslím že máme smolu.
Nie som jasnovidec, no podľa nedávnych skúseností už vidím odpoveď kompetentných:
"Zaradenie kanálu Travel Channel do HD momentálne nepripravujeme. Pekný deň."
;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar