Otázka

• 0

Už vyše týždňa mi nejde Magio Go na PC. A mám to na prehliadači Chrome. Ďakujem za vopred za odpoved 

image.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

to maju vsetci , k ziadnemu rieseniu sa tu nikto nedopracoval :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No Telekom má uistil že sa to rieši. O 2dni by to malo už  Fungovať   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od 15.3.2017   som to nahlásil ako poruchu, zaevidovanú ako M1938106121, kde som 20.3.2017 dostal odpoveď, že si to vyžaduje dlhodobé riešenie. Som zvedavý, či to budú ozaj 2 dni.:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sak oni to uz riesia odkedy som na tomto fore :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nezufajj, magio go blbne uz viac ako 2 dni a tiez nemame riesenie :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Klasika, nefunguje to a nikto sa k tomu nevyjadrí, ani len kedy to približne pôjde....

A toto je dôvod prečo po vypršaní viazanosti idem na cardsharing, mám magio a aj skylink ale obidve platformy sú nepoužiteľné (magio nekomentujem a skylink rušenie, vypínanie kanálov, stále vyššie poplatky...), platím za to nemalé peniaze a čo z toho mám? **piip**. Zaplatím si cardsharing na skylink a digi, mesačne nejakých 5 dolárov a budem mať odblokované všetky programy a bez výpadkov.

Neschopáci...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Funguje te v takom rezime v akom rezime je cela firma, cize v obmedzenom, tak to je spravne, tak to ma byt  :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO. 

Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať. 

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po bezproblemovej prevadzke na mozile prislo zlepsenie na chrome,ktore sa mi po pol roku podarilo ako tak rozbehat/bez sport programov/.teraz citam o vylepseni,tak som ho plny ocakavania nainstaloval,a cuduj sa svete,ide aj sportovy program,ale len cca 3-4sekundy,potom mi vyhodi modru obrazovku.uz sa neviem dockat dalsieho vyladenia,a uz teraz uzatvaram stavky,či mi zhori cele PC alebo len zakladna doska..tak len jednoducho-nech ziku ITckari telekomu,bez vas by bol zivot nuda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar