Extra data navyse - kde su?

Otázka

• 0

Zdravim, vie mi niekto poradit? Telekom uz asi druhy mesias propaguje, ze pridava extra data navyse, ak mate  pausal Happy... Vraj sa to aktivuje hned od nasledujuceho noveho zuctovacieho obdobia.. Ako je mozne, ze uz mi ide tretie, ktore mam zaplatit, a vobec sa mi tie extra data neaktivovali? Aj v aplikacii od Telekomu pre android mi ukaze len 2000 Mb volnych dat, no ziadne navyse. Co sa to ma kdesi aktivovat? vsak pisali, ze to je automaticky.. Telekom pekne zavadza.... Alebo len na mna asi zabudli....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Data navyse uz ma kazdy. O ktory presne Happay pausal ide? ( https://www.telekom.sk/volania/happy )

V aplikacii pre Android sa realny zostatok da pozriet na zalozke "Data navyse pre seba". Tie 2000 MB ukazuje tam ci ten cerveny slizik v spotrebe?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam pausal Happy S. ale nemam tam  200 MB ale 2000 Mb internetu... pisal som aj na telekom a minimalne  200 Mb dat by mi mali dat navyse, no uz treti mesiac nic.. Dojdem na hranicu  2000 Mb  a internet mi klesne na tu najnizsiu hodnutu.... Neskutocne...

V datach navyse pre seba mi ukazuje maximalne, ze si mozem dokupit data... Nic ine.

V tej cervenej kolonke mi ukazuje len 2000 Mb nic navyse...

Uz len mesiac a idem ku konkurencii, lebo tuto fakt za vela penazi malo muziky, tito nasi slavny operatori....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podla stranky ma happy S:

4G INTERNET V MOBILE
400 MB v SR
(200 MB + 200 MB Extra dáta v SR)4G INTERNET V MOBILE
400 MB v SR
(200 MB + 200 MB Extra dáta v SR)

ty mas z nejakeho zahadneho dovodu 2000Mb , to znamena, ze si uz raz vyplakaval a dali ti data navyse lebo si zacal robit bu bu bu, a teraz ked navysovali data chces znova .. samozrejme ze ti nedali, ved mas 5x viac ako zvysok ... 

zly telekom, zly ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten zahadny dovod je to, ze som si zaplatil data navyse.... takze raklo, ziadne vyplakavanie.... Niekde pisali, ze data davaju kazdemu navyse... Je 21 storocie, a ten objem dat je fakt smutny. Nastastie, uz to dlho nepotrva, konci viazanost a bye bye.... Ziadna zaujimava ponuka a to co mi poslali, je este horsie, ako co mam teraz, akurat o 8 eur viac, co su uz nacisto na hlavu tam?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar