Magio Go opät problém Google Chrome

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

Viete mi vysvetliť prečo zase nefunguje Magio Go cez Chrome? inštaláciu som vykonala správne, fungovalo to vyše mesiaca a teraz mi vypisuje chybovú hlásku, že sledovanie magio go v tomto prehliadači je dostupné iba v obmedzenom režime. Pre plnohodnotné sledovanie použite prehliadač google chrome. Veď cez neho to aj otváram!!?? Ďakujem 

magio go.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja mám ten istý problém s Magio Go, ako Katarína415. Tak isto mi to chvílu fungovalo a už asi 2 týždne  vyhazuje rovnakú chybu. Je to neskutočné, že Telekom poskytuje takúto mizernú službu. Horizon Go od UPC funguje pefektne bez výpadkov a najmenej 20 programov v HD kvalite. Jednoznačne sa treba zobudiť a dať veci do poriadku. Toto je odkaz pre Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V MACU OS VŠETKO IDE V POHODE CEZ GOOGLE CHROME

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

TU som to pisal:

Mozes pouzit Mozillu Firefox, Google Chrome alebo Microsoft EDGE na Windows 10. Vo vsetkych to ide momentalne, pretoze Telekom pouziva funkcne obmedzenu verziu prehravaca = nejdu sportove kanaly a niektore dalsie.

V chrome musis kliknut na pravo v adresnom riadku na ten stit s malickym cervenym krizikom. Vidim to tam na obrazku. A povolit - Nacitat nebezpecne skripty. Potom to pojde. Hlaska nezmizne, lebo ako som pisal pouziva sa prechodna obmedzena verzia prehravaca, ktora nepotrebuje ziadne Magio GO doplnky/rozsirenia atd.

Ak ti to v Chrome nejde, skus Edge. Vidim ze ho mas pripnuty dole na liste. Tretia ikonka, to modre E.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teiz mam problem s Chrome, nainstzaloval som rozsirenie co treba, ked zapnem prehravac na magiogo.sk tak po prihlaseni ak klikenm na pozerat TV vyskoci znovu prihlasovacie okno, prihlasim sa znova, dam zapamatat prihlasenie. NIeco chvilu robi a vyskoci zase prihlasovacie okno a takto dookola donekonecna.

Do nastaveni sa dostanem, aj vidim dostupne zariadenia a ostatne veeci, jedine ak chcem pustiti TV tak vyskakuje stale prihlasovacie okno. Ten  MagioGOBrowserPluginNaCL.msi, co je v navode vobec nepponukne stiahnut a ani STBrowserPlugin.msi

V com je problem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prosim vas,robi niekto nieci s tym magio go?od prechodu na chrome samy problem a doteraz nejde ziadny sportovy program.vysvetlite mi rozdiel medzi spustenim tuky tv a napr.digi 1.dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio GO cez web funguje uz asi 2 tyzdne v obmedzenom (nudzovom) rezime, kde nefunguju sportove programy, ktore maju zvysenu ochranu a kym nebude opätovne sfunkcneny webovy prehravac, ktory bol nasadeny s prechodom na Chrome tak sportove programy nepojdu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Okrem ineho nejde ani Archiv cez Chrome.. ;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar