Samostatný balík JOJ

Otázka

• 1

Pridal (editované)

Zdravím...veľmi chválim zvažovaný krok Telekomu o vytvorení samostatného balíka JOJ...http://www.zive.sk/clanok/124504/bude-joj-dalej-v-ponukach-zistovali-sme-u-tv-operatorov

Majú  príjmy z neskutočne dlhých reklám a ešte ja im mám platiť za to, že tie otravné reklamy musím pozerať? Potom by sa uvidelo, koľko ľudí by si kúpilo ten ich "reklamný" balík televízii.

Editoval/-a prizman
Oprava
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0
Citát

Televízna skupina JOJ totiž vyzvala providerov, aby nemali v ponuke stanice, ktoré nenakupujú pre náš trh zahraničné filmy, seriály a ďalší obsah. Má ísť napríklad o menšie kanály Prima, ktoré sú u nás naďalej dostupné. Najskôr uvádzala, že sa to má týkať aj Českej televízie, neskôr spresnila, že jej o koniec verejnoprávnej stanice u nás nešlo. Po prípadnom vyradení českých staníc možno začne JOJ riešiť aj maďarské TV.

množstvo reklám argumentujú nelegállnou konkurenciou. som teda zvedavý, či znížia množstvo reklám keď všetko ostatné zmizne z ponuky operátorov a dostanú peniaze ktoré žiadajú. Je mi z nich na zvracanie. Vladko Voštinár je už asi drahá celebrita. Snáď už nie je relácia bez neho :D (nič proti nemu)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar