internet DSL Bratislava Družobná ulica

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň , prosím Vás čo plánuje v budúcnosti robit Telekom s nefunkčným DSL na ulici Družobná v Bratislave Podunajskych Biskupiciach? Na ulici je taký útlm , že nieje možný internet ani najnižšou rýchlosťou.

Je to hlavné mesto , nepíšem o nejakej dedine s 50timi obyvateľmi. Na ulici je viac ako 22 domov , nestačí to na to aby Telekom začal niečo v tejto veci podnikať?

Budem rád ak mi odpovie niekto kompetentný nie iba virtuálna osoba s ešte virtálnejším všeobecne uzatvárajúcim komentárom.

Prosím rady typu podaj podnet na zlepšenie pokrytia mi ani nepíšte , tých podnetov som poslal snáď 20 a bez akéhokoľvek výsledku

Ďakujem

Robert

Editoval lotusrg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

a na tie podnety ti vobac neodpisali ci ti napisali odpoved s  ktorou si nebol spokojny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odpísali mi že si mám dať požiadavku na zlepšenie pokrytia  , proste dokola to isté len ako sa to nedá ako to nie je možné a v budúcnosti sa neplánuje. No podnikanie na slovenský spôsob , ako keby Telekom nevlastnili nemci.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ked si zadal poziadavku na zlepsenie pokrytia tak ti napisali co? lebo ked ti tam odpisali ze to nie je mozne, vsade ti povedia zial to iste

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno napisali mi že neplánujú.

No to chápem , ale otázka je , prečo to nie je možné! Čo to znamená nie je to možné? Je to proste smola lebo nežijem a lazoch ktoré má Telekom záujem pokrývať prioritne?

Takže DSL na ulici v Bratislave kde je 22 domov nemôže mať funkčné aspoň DSL , lebo Telekom nechce zainvestovať   a spraviť svoju sieť v tejto časti mesta prevádzkyschopnou. Smutné , toto je negatívnejšia reklama ako čokoľvek iné .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V podstate sa smejem na tom , že pán prispevok predomnou tu rieši že býva v Bernolákove už 5 rokov a nemá na ulici optiku , naša ulica ma viac ako 40 rokov bývame v hlavnom meste tejto krajiny a nemáme ani DSL! Je absolútne zavádzajúce , že na mape pokrytia má telekom túto ulicu ako pokrytú , lebo to NIE JE PRAVDA.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ono tam to DSL mozno je , len j e preplnena ustredna a teda nikto novy sa uz nemoze zapojit. Dovodov moze byt viacero - napr aj ten, ze je to pre nich natolko finacne narocne, ze sa im to proste neoplati pre par ludi. Neboj ja som na chate zazival podobne , chceli sme tam byvat, teda ze pol roka v lete v dome a v zime v byte, Internet v dedine ma par ludi, od telekomu a ked som sa chcel zapojit ja - uz sa nedalo. Satelit som nejako prezil ale ten net ma stve doteraz - musim fungovat na datach co nie je 3x najkomforntenjsie a najlacnejsie . Navyse o tom, ze signal je tam viac nez zly ani nevravim - nastastie v nasom dome je aky taky 

Tiez som zadaval podnet asi 3x - stale som dostal odpoved negativnu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nie nie , je tam obrovský útlm , nekvalitné káble a príliš veľká vzdialenosť od DSLAM-u .

Ja nebývam na dedine ale v hlavnom meste. Je to otrasné. Na konci ulice nedávno kopali optiku pre nový developerský projekt pri nás. Upozorňoval som že mi nemáme ani DSL , všetko márne , ale pokrývaju dediny o 50tich obyvateľoch , naozaj dobrá taktika a podnikateľský projekt ! Na slovenský spôsob...

Toto fórum je predpokladám rovnako nepoužiteľné a nikto kompetentný príspevky nečíta a čo je horšie nikto sa nimi naozaj nezaoberá...

Editoval lotusrg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zase si nemysli, ze Telekom taha nove kable ci optiku vsade na lazoch.
U nas v obci vymenili ustrednu, takze hlavna ulica ma VDSL, do novych ulic potiahli nove kable, takze maju VDSL, ku vybranym (perpektivnym) bytovkam potiahli dokonca optiku, ale do bocnej ulice, kde som ja a kopec dalsich novostavieb, nepotiahli nic a ani neplanuju a mam byt rad, ze mi ako-tak bezi neuplne ADSl XL.
Takze pripadov, ze na "posledne ulice" sa s prepacenim vykaslu je v kazdej obci ci meste.

Na tej Druzobnej odporucam skusit kontaktovat Swan, Slovanet alebo O2, ci tam nieje k dispozicii tzv, pevne LTE - nieje to mobilny signal, maju vlastne frekvencie..

Zrovna O2 je tam podla webu v pokryti, Slovanet asi nie (neponukol) a Swan volako neviem zistit. Ja v obci takuto moznost nemam..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak tou prvou vetou si si aj odpovedal zial. Nieco podobne som dostal aj ja. Dnes mam satelit a mobilne data ...

Citane to je, aj o tom vedia, ale admin ti s tym nespravi nic, ani nikto na fore , oni ti odpisu a to je tak vsetko, Na to maju ine oddelenia, ktore to maju na starosti - skor by som sa ,,stazoval,, tam. Ale pozri na mna - ja som sa zmieril s tym co som mohol mat, tiez som bojoval. Neda sa, neda sa 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar