Otázka

• 0

Zdravím, prečo v ponuke nie je ČT 4 sport keď ostatné kanály ČT sú k dispozícii? Plánuje sa jeho zaradenie?

Ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Pavol Panik

program ČT4 nemá zabezpečené vysielacie práva na území Slovenska.  V prípade, že si ich vysielateľ zabezpečí, budeme uvažovať o jeho zaradení.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@gabikapaul neviem ale ja ked si pozriem stranky skylinku tak pri ct4 sport je poznámka: *  Program dostupný iba pre karty používané na území Českej republiky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písať na webe kde je program dostupný môže Skylink koľko chce, prax je taká, že ja mám ich kartu registrovanú na mňa ako občana SR a program ČT sport mi ide!
Ak by mal Telekom gule a vážil by si svojich klientov ako Skylink, tak ČT sport zaradí!
(a na web si môže zavesiť trebárs "Program dostupný iba pre Magio boxy používané na území Českej republiky") :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

škandál. zajtra ťa idem udať

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kde sa berie v tebe toľko vtipu Tataracik? Ja som myslel, že nám drzým sťažovateľom budeš znovu dohovárať aby sme tu stále nevyplakávali a v závese aj s bu2cklandom budeš vymenúvať všetky možné dôvody prečo to Telekom naozaj nemôže zaradiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

sa čudujem že ste nás ešte stále neprekukli, že sme platení agenti Telekomunistov.
no robím si srandu. však jasné nech zaradia ČT šport ale ak to zrušia tak sa tu zas budú slzičky kotúľať ako ortuť z rozbitého teplomeru. myslím, že chcú predísť situácii ktorá tu bola  po zrušení staníc TV Nova. Sám som na nich tlačil aby sa tie programy zaradili ale z reakcií po zrušení som neskôr pochopil že prečo váhali so zaradením. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď nič, sranda, možno iba jemné naznačenie údivu nad zmenou tvojich postojov -alebo sa mi to iba zdá? -od časov keď si napr.kritizoval úroveň sw platformy boxov a dávali sme spolu návrhy na opravy či vylepšenia (ktoré sa aj tak v drvivej väčšine neuskutočnili).

A k veci: ak by mali ochotu naozaj ten kanál zaradiť -čo sa asi nestane, tak by sa to dalo spraviť tak, že by ho nedávali do oficiálnej ponuky pre objednanie a potom by pri jeho zrušení nemohol nikto protestovať ani plakať. Mohol by byť ako nejaký bonus, prípadne "testovacie vysielanie", tak ako to robia iní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sa ti len zdá. samozrejme že ku každej veci zaujmem nejaké stanovisko. občas sa prikloním k jedej strane inokedy zas k druhej strane.
prečítaj si moje príspevky ku Magio GO. tam veľa chvály nezaznelo :D a tak to má byť.  slobodne tu vyjadrujeme svoj názor. 

čo sa týka magio boxov tak to sa zhodneme ze sw tiez za vela nestoji. su tam nejake naznaky (bonusovych) funkcii ale nie je to dotiahnute vobec a asi ani nebude tak skoro. bolo by pekne mat USB ktore prehra filmy z flashky pripadne ine vymozenosti ale ak to nespravia a nam sa produkt nebude pacit tak nikto nas tu nedrzi. skonci zmluva a svoje peniaze mozes dat niekomu inemu. Ak to spravi vela ludi zrejeme bude musiet niekto zacat rozmyslat co s tym spravit.

Ja to beriem tak ako to aktualne je, hoc s výhradami ale pre mna je aktuallne IPTV a internet od Telekomu najlepsia voba. Situacia s ceskymi programami je komplikvana a chapem rozhodnutie nepridavat nove ceske programy z coho by som ale nevyvodzoval nejake univerzalne pravidlo ze suhlasim so vsetkym...

ak som sa ta nejak dotkol tak prepac, obcas mam ustipacne reci ale snazim sa len trochu rozveselit inak zasednute konverzacie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jasné, v pohode, sranda musí byť aj keby na zaplatenie IPTV nebolo :)
Ja tiež považujem balík od Telekomu za najvýhodnejší a Magio za pravdepodobne najlepšie z podobných ponúk na SK - a to napriek nedostatkom, napriek našim nevyslyšaným mnohým prosbám o zlepšenie či už sw boxu, alebo rastra, alebo archívu, alebo....

Keď ma sem niečo nakopne napísať, tak je asi pochopiteľné že to nebude skutočnosť že niečo funguje tak ako má, ale že niečo nefunguje. Ale nie je to dehonestácia, chcem iba aby Magio bolo ešte lepšie, či menej problémové. Potom čakám na reakciu zodpovednej osoby Telekomu a ak sa medzitým na ich stranu/obranu začne stavať niekto zo spoludiskutujúcich, čiže klientov ako ja, ktorý by mal mať rovnaký záujem ako ja, tak som nato asi priliš citlivý. To na vysvetlenie. Inak pred nejakým časom som pri podobnej situácii oveľa ostrejšie vyskočil do bu2cklanda, potom nám to zmazali :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar