SMS!!!

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Keď si chcem aktivovať službu neobmedzené sms, napíše mi spätná sms že danú službu už mám aktivovanú. No keď pošlem správu strhne mi kredit za ňu. Prosím poraďte.

Editoval/-a Smatan

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

NEOBMEDZENÉ SMS DO SR

Poplatok za službu 1,59 €/7 dní

Aktivácia zaslaním SMS na 12323 SMSALL ZAP

Deaktivácia zaslaním SMS na 12323 SMSALL VYP

V rámci služby Neobmedzené SMS do SR sa uplatňuje 100% zľava z ceny SMS správ poslaných zo štandardného telefónneho čísla Účastníka zo Slovenska na iné štandardné účastnícke telefónne číslo do všetkých slovenských národných sietí; služba sa nevzťahuje na SMS správy poslané na skrátené čísla a čísla služieb mobilnej zábavy, ako ani na SMS správy poslané z virtu- álnych čísel, SMS brán, t-zones, SMS Directu a E-mailu SMS. Služba sa poskytuje počas obdobia 7 dní odo dňa jej aktivácie a následne sa jej poskytovanie automaticky predĺži o ďalších 7 dní za predpokladu dostatočného kreditu na karte. Ak nie je dostatočný kredit na zúčtovanie poplatku za službu Neobmedzené SMS do SR do 30 dní od posledného dňa uplynulého obdobia využívania služby, resp. aktivácie služby, služba sa automaticky deaktivuje. Deaktivácia služby zo strany Účastníka bude realizovaná po uplynutí platnosti už zaplatenej služby Neobmedzené SMS do SR

Ak si splnil všetky podmienky treba to riešiť s operátorom https://www.telekom.sk/kontakt

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Smatan,

odpoveď od @ASK som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar