Prečo mi nefunguju na nootebooku pri Magio Go Tv poniektoré tv stanice/programy napríklad Digi Sport 1-5 alebo aj iné športy.

Otázka

• 0

Mam problém s magio go aplikaciou na nootebooku kde nemôžeš spustiť poniiektoré tv stanice. 
Bez problémov spustim tv stanice ako Markíza , Tv joj , TA3 či niejake rozprávkove programy no to najdôležitejšie premňa Športy su nefunkčné jednoducho mi to nenačíta.
Viete mi s tým pomôcť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

čaute, ja som to skúšal u zákazníkov na viacerých zariadeniach, na notebooku s OS Windows 7 64bit šlo pár kanálov, na mobile Honor 7 appka nainštalovaná, prihlásenie o.k ale nespustilo žiaden kanál, detto Samsung NOTE8, IPHONE6 128GB ... túto ich GO som preto zrušil... tak ako čoskoro zruším TELEKOM :) 

VDSL MAGIO XL  22Mbps download :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

s tymto by som im uz asi zavolal na technicku podporu ked to mas nainstalovane spravne a mas povolene vsetky doplnky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Ja mam presne ten isty problem.

Mam macOS high sierra 10.13.2.

Zaujimave je ze na Iphone mi appka bavi super, a aj na pc mozem vo vysokej kvalite pozerat STV, Markizu a JOJ - lenze vsetky DIGI SPORT programy (kvoli ktorym som si toto aktivoval) mi neidu.

VIdim len prilozeny obraz (nacitavam) ale mozem to tak nechat aj pol hodiny a pritom menit kvalitu - stale je to zamrznute.

Dakujem,

Andrej

Snímka obrazovky 2018-01-22 o 20.55.47.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar