Magio go problem

Otázka

• 0

Dnes mi aktivovali magio go a mam problem , nejdu mi sportove programi a to som si ho daval hlavne kvoli nim . kde je problem ? Take ako stv a markiza a dajto a pod... idu v pohode . nejde mi to na PC pouzivam chrome prehliadač . prikladam screan

Screenshot_5.jpg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Dufam že to už bude konečne niekto riesiť,večer liga majstrov ,ak to nedaju do poriadku tak nech to rovno zrušia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Športové stanice nefungujú približne 5 dní, a nikto  z Telekomu to nerieši. Je to obyčajná banda darmožráčov  a amatérov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vsade je len rada, ze to treba preinstalovat.Mam dojem, ze sa im to vymklo uplne spod kontroly, na celom fore nie je nic ine ako magio go , samy problem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto forum je pre Telekom iba na srandu alebo sa niekto kompetentny aj vyjadri k tomuto stavu?

Aj ked napisete ze to este tyzden nepojde je to slusnejsie ako takto vopchat hlavu do piesku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poznate ten slogan...nic nie je nemozne...  Aby som dostal oznam, ze nemam pouzivat chrome, lebo bol podporovany len do 31.3.2017. A mam si nainstalovat Chrome - to fakt sedi. Je v tom neskutocny bordel...a kompetentni sa len za rohom smeju....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Situacia je asi taka: V piatok sa im zrejme pokazil nejaky system. Toto co teraz vidite je prehravac, ktory mal sluzit pre Firefox ako prechodna forma ked spustili vysielanie v Chrome. Preto tam pise tu hlasku, ze vysielanie je dostupne v tomto prehliadaci len do 31.3. Ten prehliadac je mysleny Firefox. Bohuzial v piatok museli ten prehravac (urceny pre Firefox) , ktory je obmedzeny poctom funkcnych kanalov a nastavenia kvality pouzit zrejme docasne aj v Chrome, preto vidite tu hlasku aj v Chrome. Ten prehravac nevyzaduje ani ziadne nainstalovane rozsirenie, ktore sa instalovalo do Chrome, mozte si to vyskusat. Nasadenie funkcneho prehravaca ma zrejme problemy. Naposledy tam pisalo "License check failed", cize kontrola licencie zlyhala a zrejme to nevedia opravit tak rychlo.

V skratke, momentalne funguje provizorne riesenie, ktore ide aj v Chrome aj vo Firefoxe, treba pockat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes som tam volal a na technickej podpore mi povedali ze to bude este aspon 2 tyzdnovy problem . Hned na to som volal do T-comu co sa deje , oni o nicom nevedia , aspon tak mi to vravela ta slecna po telefone . tak som si po jednom dni nefungovania zrusil cele magio go a odporucal som sa tym ze dufam mi nezauctujete celý pausal mesacny . Tak uvidime ako to dopadne tak o mesiac skusim znova sa aktivovat , dufam ze to už pojde :-) tak ako ma ist a budem moct pozerat aj sportove kanaly kvoli ktorym som si to hlavne daval ..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar