magiogo_chrome_novasport,digisport & sportove kanaly

Otázka

• 0

uz som tam zasa volal , zase si dnes nepozriem  nhl  a  sporty ...

spustili mi tam stv a joj ,, platim si to koly sportovym kanalom ktore stale  nejdu , nie-len-ze  pridem o nhl  ale  problem  stale  neriesia

neviem co sa v tom stale  ripu  ho.va.da  ,sak   ked to raz ide  necham to .... , pan mi dnes na linke povedal ze to  vyriesia .... 

s tym chromom je  to  uzas ... to uz sa neda brat ani ako vtip ,, dokonca zmyzlo aj  pripisanie  kvality ...ufff   uz ani to  pivo mi nechuti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

jednoducho od 31.3 čo prešli z mozily na chrome to je jedna K_A_T_A_S_T_R_O_F_A ..ved si aj tu na fore pozrite januar-fenruar skoro žiadne negaitvne prispevky..a teraz?ved tu  prinudlo asi 100 negativnych prispevkov..jednemu to nejde vobec..druhemu nejdu športove stanice..tretiemu vyhadzuje nejake ramčeky..štvrtemu dlho prepinaju programy..piatemu zas niečo ine...zaujmave je aj to,že stale tam maju napisane od 31.3 prechadzame na google chrome..a ked si to spustim na mozile alebo opere,tak mi to tam stale funguje..ale športove stanice nie..ale aspon tie zakladne idu,lebo natom chrome nejde nič...ja fakt nechápem ako operator čo je udajne jednotka na slovenskom trhu moze mat taketo problemy??ako stymi boxami..5 mesiacov nemali boxy..davali ich len novym zakaznikom..a toto magiogo?preboha ved to nemozu robit technici!!!! toto musi robit nejaky človek čo má vyštudovanu zdravotnu školu alebo stolár...ja mám magiogo zadarmo k satelitu..ale obdivujem tych ludi čo si ho platia...ved si platite za niečo čo nemozete vyuzivat..je to normalne?keby si mal v rodine nejakeho pravnika,tak vysudiš dobre odškodne odnich..ved je to normalne aby som platil 5,99 eur idem na stranku prihlasim sa a nejde mi spustit program?? najhorsie je to,že to stale nejde cez vikend!! lebo vela ludi to ma len pre sportove stanic..cize digisporty,sport 1,2...lebo cez vikend je najviac prenosov..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam rovnaky problem, ked idem obcas na vikend ku rodicom zvyknem pozeravat sporty cez Magio GO, no od poslednej zmeny nejdu a ide ma tiez z toho roztrhat. Najhorsie ze ziadne poriadne vysvetlenie od Telekomu nedostanete. Uz som skusal snad vsetko mozne ale proste sporty nejdu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes mi prisla sms ze  porucha odstranena ,vsetko funguje , uff , prihlasim sa a zasa h.o.v.n.o

VY tupe .hlavy ... vy.lizane ....  si robite zo zakaznikov p.r.d.e.l. - samozrejme ze to nefunguje uz 48 hodin !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozem potvrdit, ze nefunguje, proste len kukam co tu ludia pisu a nic sa neriesi :o

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na facebooku som nasiel navod, ak vypisuje hlasku ze mas pouzit chrome: 1) hore v pravo kliknut na ten stit s 'x' a ked ho rozkliknete 2) musite stlacit "povolit nebezpecne scripty"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na facebooku som nasiel navod, ak vypisuje hlasku ze mas pouzit chrome: 1) hore v pravo kliknut na ten stit s 'x' a ked ho rozkliknete 2) musite stlacit "povolit nebezpecne scripty"

A ktorý múdry to na FB dal. Lebo ja som to skúsil cez víkend a hláška stále svieti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Situacia je asi taka: V piatok sa im zrejme pokazil nejaky system. Toto co teraz vidite je prehravac, ktory mal sluzit pre Firefox ako prechodna forma ked spustili vysielanie v Chrome. Preto tam pise tu hlasku, ze vysielanie je dostupne v tomto prehliadaci len do 31.3. Ten prehliadac je mysleny Firefox. Bohuzial v piatok museli ten prehravac (urceny pre Firefox) , ktory je obmedzeny poctom funkcnych kanalov a nastavenia kvality pouzit zrejme docasne aj v Chrome, preto vidite tu hlasku aj v Chrome. Ten prehravac nevyzaduje ani ziadne nainstalovane rozsirenie, ktore sa instalovalo do Chrome, mozte si to vyskusat. Nasadenie funkcneho prehravaca ma zrejme problemy. Naposledy tam pisalo "License check failed", cize kontrola licencie zlyhala a zrejme to nevedia opravit tak rychlo.

V skratke, momentalne funguje len provizorne riesenie, ktore ide aj v Chrome aj vo Firefoxe, treba pockat.

Hlaska zmizne ked nasadia prehravac ktory bol nasadeny v Chrome odkedy to v Chrome zacalo ist. Dovtedy to mozte odstranit len cez Adblock.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je pekné Edo, avšak to že nejdú zrovna športové programy si neobjasnil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sportove programy ma telekom pravdepodobne lepsie osetrene, kedze su to citlive a drahe veci, preto to asi teraz v tomto docasnom prehravaci nejde... a nejde len o sportove programy, nejde napriklad ani JOJ Cinema ci Discovery.

Treba len dufat ze to skoro opravia, no stale lepsie aspon to ako nic.

V kazdom pripade je to vysoko neprofesionalne nic k tomu ani nenapisat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam ten isty problem, sportove kanaly vobec nejdu a kvoli tomuto si tuto sluzbu platim... pytam sa za co platim...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cele magio go je momentálne absolutne rozdrbkané...Ako písal Edo ,teraz je možné pozerať  len niekolko live streamov pravdepodobne na tých,na ktorých je vypnute resp.sa nepoužíva DRM. Tých pár live streamov je možné pozerať na roznych web prehliadačoch.Mne to ide aj na Edge (WIN 10) .Čo z toho ,ked je nefunkčný archív a rovnako je nemožne sledovať nahravky z Go.Jedným slovom blivajz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na fb som vcera cital, ze o probleme vedia (sak nakoniec aj na fore to nemohli prehliadnut) a ze to riesia. Ja vazne nechapem co tolko riesia a preco to stale nejde. Nejako mi nejde do hlavy ako moze nejaka sluzba fungovat tak ako funguje toto magio go. Hoc na druhej strane mne to na mobile ide stale a na PC v podstate takmer stale tiez - mam aj go box, a riesim iba minimalne problemy ale stale sa nejaka somarina vyskytne. No ked citam vase postrehy a podnety tak bud sme blazni vsetci dokola a robime to zle alebo to fakt ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar