Otázka

• 0

kde najdem pripomienky k smarthome? po 2mesiacov pouzivanie viem dat niekolko nedostatkov.. a najst riesei je dost obtiazne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35 odpovedí na túto otázku

• 0

spytame sa na hodine otazok - vraj bude buduci tyzden

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedy bude aktualizacia aplikacie? mam objednane nove zariadenia z vasej ponuky a predpokldam ze mi budu nanic ak nebude aktualizacia app....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čakal som na tie nové zariadenia a hlavne na hlavice k radiátorom, ale nevidím tam, či je možné s nimi aktivovať vykurovací kotol, resp. iné zariadenie ktoré by komunikovalo s kotlom. Viete mi niekto poradiť, či to funguje? Inak by boli vhodné iba pre bytovkárov s ÚK.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čakal som na tie nové zariadenia a hlavne na hlavice k radiátorom, ale nevidím tam, či je možné s nimi aktivovať vykurovací kotol, resp. iné zariadenie ktoré by komunikovalo s kotlom. Viete mi niekto poradiť, či to funguje? Inak by boli vhodné iba pre bytovkárov s ÚK.

poradim ti laicky ako to funguje napr umna, mam kotol a na kazdom radiatore mam termohlavicu ak su hlavice "otvorene" kotol "kuri" ide **piip** do radiatorov ak su vsetky hlavice uzavrete kotol "kuri" stale ale zisti ze teplota na vratke do kotla je vysoka sa vypne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ake nove neduhy ste na smart home nasli?

ja mam niekolko:

- datova spotreba centraly ani nie za mesiac viac ako 6000MB !!!! samozrejme mam otom aj log z zariadenia ktore monitoruje presne pocet MB nie ako zariadenia pouzivane spoocnostou telekom kde som sa niekolkokrat dotazoval na log a certifikat z merania zariadeni ktore pouzivaju na pocitanie dat a podla zakona h musia mat!! samozrejme odpoved genia pracujuceho pre telekom "nase zariadenia meraju presne nikto sa nestazoval.." zakonny certifikat nepredlozil atd. proste banda komunisticka prehnita

- stale pretrvavajuca neschopnost zobrazovat aktualna spotrebu v app

- pretrvavajuci problem v app kde nezobrazuje celkovu spotrebu a nezobrazuje tzv. "smart zasuvky"

- produktak radil nech zasuvky odmazem z centraly a vyresetujem a napairujem nanovo, ze to garantuje ze bude fungovat, ano mal pravdu, akurat nevedel? alebo zamerne nepriznal chybu ze ich smarthome app alebo zasuvky su na... takze vsetko fungovalo do restartu centraly!

- reklamacne oddeleie k smarthome totalne fiasko - po 5dnoch riesenia preco neukazuje app zasuvky z mojej centraly (skusali na vlastnych zariadeniac dal som pristup) skonstaovali chybna centrala, nech idem na kamennu predajnu nech mi daju novu centralu na vymenu... ...samozrejme v kamennej predajni ma vysmial pracovnik ze ziadne taketo zariadenia nedrzia a ani nebudu drzat a ze smart home vymenu centraly ma prist kumne technik a vymenit !!!

- nakoniec som centralu vymenil (znamy si objednal tak som zobral jeho novu a jemu som dal moju) pol dna som vsetko programoval nanovo aj ked centrala ma v nastaveniach vymenu centraly vratane backup (totalne nefunguje) cuduj sa svete vsetko bezalo krasny tyzden odvtedy nanajvys 5-6 super spickovych smart zasuviek najlepsich na trhu vybranych pre slovensky trh najlepsimi odbornikmi z telekomu (to uz je samo o sebe pocta)

- app samozrejme na iphone X nefunguje neviem zmenit teplotu v nastaveniach v dlhodobych (cez miestnost teplotu zmenim ale tato zmena je kratkodoba), 

- app pre X je takmer nepouzitelna kedze 1/3 obrazovky nevyuziva bravo, seriaona spolocnost ktora predava oba produkty by si take nieco ustrazila, zamestnanci ktory vnej pracuju a maju aspon trochucharakteru alebo ucty k samemu sebe uz sami mali dane nedostatky riesit a ak su limitovany neakou vyssou mocou, tak vramci sebareflexie a ucte k samemu sebe opustiti danu spolocnost, kedze tak necinia su zodpovedny v plnej miere..

Screenshot 2017-11-17 08.33.20.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ahoj @pmaster777,

inteligentná zásuvka je zároveň aj repeatrom ZigBee signálu. Topológiou je mesh. Magenta Smarthome teda ako správna ZigBee sieť tzv ,,meshuje,,. Inteligentná zásvuka rozširuje dosah siete, keďže ZigBee sieť meshuje a teda sa rozširuje jej dosah každou zásuvkou v systéme. Magenta Smarthome je seriózne riešenie :)

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ahoj @pmaster777,

pripravujeme na Fóre hodinu otázok k téme Smarthome a túto otázku Ti zodpoveie priamo produktový manažér Smarthome.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar