Diaľkový ovládač Philips- funguje 1min

Otázka

  • 0

Ahojte,

pred 3 dňami som bol v predajni Telekomu reklamovať diaľkový ovládač https://dialkove-ovladace.heureka.sk/dialkovy-ovladac-magio-box-motorola/ k boxu Motorola vip2262. Nový ovládač som dostal tento Philips http://i.imgur.com/DGZ9gPe.jpg . Problém mám nasledovný- keď spárujem tento ovládač s boxom tak mi to funguje správne cca 1 minútu. Potom po stlačený akéhokoľvek tlačidla na ovládači sa otvorí Magio menu. Teda akokeby sa to spárovanie samo zresetuje alebočo. Spolu s ním na boxe prestane svietiť svetlo to zelené naľavo, ktoré pri prepínaní programov bliká (ked box je stand-by táto dióda je orandžová/červená).

Na nete som našiel návod na zresetovanie ovládača- to funguje, no opäť box sa dá správne ovládať cca 1 minútu a znovu ten istý problém.

Teda sa chcem opýtať, že ako ďalej  postupovať, lebo ovládač sa mi zdá funkčný- no problém ako keby bol s boxom.....

Nestretol sa niekto s podobným problémom?

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Ja mám ešte staršiu Motorolu-VIP1216 a tam som nemusel nič spárovávať, uvedený ovládač fungoval okamžite.
No že je to riadny šmejd má Tataracik pravdu, popisoval som to tu: https://forum.telekom.sk/topic/13837-blbnuci-dialkovy-ovladac/
Takže sa len nahlásiť do poradovníka na výmenu, počul som že ho mení čoraz viac ľudí a reklamáciami dokopať Telekom k inému riešeniu, ak sa bude dať.
/neviem ale či ja dovtedy vydržím a nešmarím ten ovládač do televízora, už ma viackrát cukalo, a škodu by som po Telekome asi márne vymáhal :)

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar