Otázka

• 0

Dobrý deň, nemáme CLIP na pevnej linke, od technikov sme dostali odpoveď, že sa to nedá... Len chcem vedieť jednu odpoveď, ak nám služba clip fungovala ,prečo nám teraz nefunguje, sme veľmi sklamaní hlavne svokra, lebo nevie,kto jej vola, a čaká telefóny  od lekárov.... sme veľmi veľmi sklamaní, taká pretechnizovaná  doba ,vy stále vynovujete a  píšete ,ako pokračujete s dobou, ale to  všetko je lož..... jedna obyčajná služba sa nedá nastaviť na pevnej linke ... SMUTNÉ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

neda sa mat clip na pevnej linke? co je to za blbost? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @frantiska33,

budeme Ťa kontaktovať pre overenie situácie na čísle, ktoré si uviedla v príspevku,

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den clip nefunguje ,na telefone sagem pise nezname cislo...Birosova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@frantiska33 postup som Ti vysvetlil telefonicky. Budem rád, ak nám dáš vedieť, či sa to doriešilo.

Ďakujem 

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám podobný problém,  pevná linka - bezdrôtový telefón  - clip nefunguje. Pred dvoma rokmi ma pracovníčka zákazníckej linky ubezpečovala, že CLIP mi fungovať bude. Po dvoch rokoch som už chcela  pevnú linku zrušiť, avšak znova pracovníčka zákazníckej linky mi potvrdila,  že CLIP mi fungovať bude, len si mám objednať novší bezdrôtový telefón - Gigaset A220. Dnes som mala telefón doručený a bohužiaľ som sklamaná, ani tentoraz to nefunguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @asiplakova

napíš mi prosím číslo pevnej linky a telefonický kontakt na teba do súkromnej správy. 

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, neviem kde mám napísať do súkromnej správy - pevná

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, neviem kde mám napísať do súkromnej správy - pevná linka ***/*******

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar