DSL, VDSL

Otázka

• 0

Zdravim chcel som sa spytat ze pokial mam magio internet Turbo 2 kde mam rychlost 6/0,5 MB/s a chcel by som prejist na magio internet L ako je to s viazanostou? Predlzi sa mi alebo mi viazanost bude pokracovat nadalej ako predtym? Este som sa chcel spytat telefonicky nam ponukali sluzbu magio Tv plus Magio internet lenze sme chceli ako internet iba VDSL , takze cakame na technika kedy nam prijde zmerat linku ale magio box s routerom uz prisli tak sa chcem spytat ze pokial by linka nevyhovovala na VDSL ci je mozne priniest Magio box a router este nevybaleny do Telekom predajne alebo ako treba postupovat. Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

ahoj , ak si k internetu pridas este televiziu tak ti bude plynut nova viazanost spolocne na obe sluzby , ak si zmenis iba internet na VDSL zalezi od akcie kedy si ju vyuzil, ak v danej akcii bol poskytovany internet na VDSL viazanost ti bude pokracovat, ak nie tak budes mat novu viazanost, to si radsej over napriklad cez chat, v pripade ak by si nemal zaujem o televiziu resp. by nebolo mozne zriadit VDSL internet mozes zariadenia vratit na predajni, avsak ak ti priniesol zariadenia kurier tak technik by nemal prist, pretoze ak by siel technik tak zariadenia by ti doniesol on ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.