Router ZTE H201L a pripojenie dalsieho routra D-LINK DIR-635

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den,

mam od vas v dome internet L a k nemu router ZTE H201L. Doteraz mi postacovali vystupy 4x LAN, ale potrebujem teraz pripojit dalsie dva pocitace.

Mam doma jeden starsi router D-LINK DIR-635. Viem si prosim rozsirit pocet pripojenych PC, ked ten DIR-635 zapojim do jedneho z LAN vystupov ZTE? Je potrebne nieco niekde nastavovat (ci uz v ZTE alebo DIR-635) prosim?

Dakujem

Laco

Editoval/-a ladhor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

staci z jedneho z LAN portov zapojit do portu WAN a mal by net fungovat - ak nepojde musis v nastaveniach prepnut mod pripojenia na DHCP alebo dynamicky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, pripojil som to, ale neide mi to. Dal som to do prilozenych obrazkov, kde robim prosim chybu?

ZTE01.jpg

ZTE02.jpg

ZTE03.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ladhor,

máš to zapojené správne. Musíš mať prepnutý CONNECTION MOD - alebo MOD pripojenia na DHCP alebo dynamický, presne ako Ti odporučil @bu2ckland

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, len kde sa to nastavuje? Vyssie prilozeny obrazok je z DIR-635 a je tam DHCP enabled.

Aj v Internet connection je DHCP. A predsa mi to neide. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete prosim niekto pomoct tak, aby to slo? Niekde je este zadrhel, ale neviem kde. Internet cez druhy router (DIR-635) neide.

DIR-635.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No a neskúšal si zapojiť kábel zo ZTE do Lan výstupu D-linku ? Možno bude treba ešte DHCP server off na D-linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ahoj, neskusal som. Myslis vystup zo ZTE nedat do INTERNET vstupu DLINKu, ale do jedneho zo styroch LAN vystupov?

Editoval/-a ladhor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano presne výstup zo ZTE nie do wan ale do niektoreho 1,2,3,4,LAN vyskušaj maximalne to nepôjde nič sa nestane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar