naprogramovania dialkoveho ovladača magio boxu a TV

Otázka

• 0

Mám magio box arris, chcem sa opýtať na postup naprogramovania dialkoveho ovladača magio boxu a TV - LG". Prosím o radu.

IMG_20170409_233428.jpg

IMG_20170409_233349.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

@sepitka sorry ale nechapem vocogo ?! co chces programovat? napoj box na tv a prepinaj.. ci? :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem  za snahu mi pomôcť, ale v návode som nenašiel  set top box ktorý mam ja - magio box ARRIS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio box v navode nie je preto, ze s tym to funguje uz od zaciatku. Tu ide o to nastavit ten ovladac aby si s nim vedel ovladat hlasitost a pridavat zvuk na televizore. Ostatne tlacidla by mali ovladat magio box bez toho aby si ty nieco nastavoval. Ak ti magio box neregaje na ten ovladac chyba je niekde inde a reklamuj ho.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem veľmi pekne za pomoc, už to všetko funguje.

Ešte raz ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň nastavoval som všetko podľa návodu funguje na TV ale ako sa dá pridať alebo znížiť hlasitosť na mágiu lebo pridáva hlasitosť iba na TV treba niečo prepnúť alebo je to automatický na najviac alebo čo? Dopredu ďakujem za odpoveď 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, 

tým, že si ovládač naprogramujete na TV, tak automaticky sa ovláda hlasitosť TV, nie boxu. To je podstatou tohto programovania. 

Ak chcete nastavovať hlasitosť priamo na Magio boxe, je nutné ovládač resetnúť podľa tohto návodu :

RESET diaľkového ovládača kvôli obnoveniu pôvodných nastavení realizujeme nasledovným postupom: 
1. Súčasne stlačíme červené a modré tlačidlo na 3 sekundy.
2. Po 3 sekundách nám LED dióda ostane svietiť.
3. Zadáme resetovací kod: 990.
4. Po zadaní resetovacieho kódu, vymaže diaľkový ovládač všetky doteraz zadané nastavenia a vráti sa do „default mode“ (teraz vie ovládať len boxy Arris). 

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň mám podobný problém ovládač sa nechce spárovať so setoboxom kaon ani po podržaní power a 5 na synchronizáciu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar