TV JOJ operátorom: Vypnite ČT, malé Primy a časť archívu

Otázka

• 1

Tentokrat po Markize sa operatorom vyhraza zas upadajuca JOJ a nariaduje co maju Slovaci sledovat, dokonca nam chcu zakazat nielen zvysne Primy ale i kvalitnu ČT aby sme sledovali ich spoplatnene reklamy.

Na zive.sk je dobra diskusia, ludia vyzyvaju operatorov aby sa nedali uz zas zastrasit a nech radsej daju joj a markizu do zvlast spoplatneneho balicka napr. "SK-Reklamy v HD", a nech sa ludia rozhodnu.

Dufam ze Telekom na tuto drzost zareguje tentokrat viac sebavedomejsie.

http://www.zive.sk/clanok/124272/tv-joj-operatorom-vypnite-ct-male-primy-a-cast-archivu#

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Hnojka si sama kope hrob. Ak zamedzia prístup k iným kanálom/stokám tak sa stane to že časť užívateľov bude proste menej pozerať TV a časť prejde na online služby.

Tie ich reklamy aj tak nikto nepozerá. Koľko ľudí si pozrie radšej archív, nahrá si alebo pozastaví vysielanie aby si potom mohli bloky reklám pretočiť? Koľko ľudí prepne na iný program lebo nechce vidieť Polnišovú ako sa rozpráva s akvárijnou rybičkou? Sa stihnem aj osprchovať, vys@ť a keď sa vrátim k TV tak som zabudol čo som pozeral. To ma naozaj nebaví.

Im sa sledovanosť čiastočne zvýši ale výsledkom štatistík aj tak neverím. Kto tu pozná niekoho s peoplemetrom? 

Ďalšia otázka: ako to je s ďalšími zahraničnými programami v ponuke? zakážme všetko a nastolíme komunizmus v čase keď sa v EU rušia roamingové poplatky, máme otvorené hranice (teda až na posledné udalosti s pristahovalcami...) všetko prepájame, vytvárame jednotný trh...

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

nech uz konecne daju markizu a jojku do plateneho balika a tak sa spamataju. V dnesnej dobe uz nikto nema zaujem o ich dementne relacie a serialy a hlavne ich nekonecne reklamy ....

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar